Serviste değişilen Q30 bozuk çıktı

Yapmayın hocam, ne alacağım ben? :) dediğim gibi teknolojik ürün alışveşlerinde bu tür sorunlar yaşamamıştım hiç, insan başına gelince anlıyor diğer yaşayanları. Yani diyebilecek bir şeyim kalmadı zaten, servis ile görüşüp durumu belirtim, indirimsiz satılan müşterilere gönderilen sıfır açılmamış kapalı kutu istediğimi belirteceğim, servis iade başlatırsa da yapacak bir şey yok. İndirim kovalayıp aynı veya farklı bir şey alacağım duruma göre.

Sorunu hemen çözüyorlarmış gibi davranıyorlar bircom para iadesinde ve değişimde sıkıntı çıkartmıyor ama değişimle yolladıkları ürünlerde sıkıntılı.

HD350BT'nin üstüne HD458BT aldım oda defoluydu.

Sürgüsünde ne gibi bir sıkıntı vardı? Benimkinin sol sürgüsü gıcırtı gibi bir ses çıkartıyor ona göre garantiye yollamayı düşünüyorum.

Sürgüsünde ne gibi bir sıkıntı vardı? Benimkinin sol sürgüsü gıcırtı gibi bir ses çıkartıyor ona göre garantiye yollamayı düşünüyorum.
Sol süru tam acilip yariya kadar kapaniyordu.
Farklı sorunlardan farklı konular da açmış bulundum. Sonuç olarak 4.gelen Q30'um kapalı kutu geldi ve açıp denediğimde sorunsuzdu (3 defa servise gönderdim, 25 gün önce aldım, henüz kullanabiliyorum). Gerçekten çok güzel ve rahat bir kulaklıkmış. Arctis Pro'mun yanına sadece müzik dinlemek için aldım. Memnunum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı