Ses Açma Kapama Tuşu Olmayan Tablete Format

onurylkn54

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar internette ses açma kapama tuşu olmayan tabletine format atması gereken bir sürü kişi var.
Bende bir çözüm düşündüm ama denemedim isteyen deneyebilir.
Tablete usb otg kablo ile ses açma kapama tuşu olan bir klavye bağlayın ve bu şekilde klavyeden ses açma tuşuna basarak tabletten de diğer gerekli tuş veya tuşlara basarak belki bir ihtimal format atabilirsiniz bence denemeye değer...

Arkadaşlar internette ses açma kapama tuşu olmayan tabletine format atması gereken bir sürü kişi var.
Bende bir çözüm düşündüm ama denemedim isteyen deneyebilir.
Tablete usb otg kablo ile ses açma kapama tuşu olan bir klavye bağlayın ve bu şekilde klavyeden ses açma tuşuna basarak tabletten de diğer gerekli tuş veya tuşlara basarak belki bir ihtimal format atabilirsiniz bence denemeye değer...

Önemli olan ses açma kapama tuşu olması değildir. Tabletten tablete format atma yolu değişebilir. Marka ve modele göre farklı yöntemlere sahiptir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı