SKanDaLF

Femtopat
Daha fazla  
Ayrıntılı yazacağım umarım fazla uzun olmaz ve sizleri yormam öncelikle bende Csd'nin setubu var ve ben oyunsunucumdan CS 1.6 server açtım, ftp klasörüne bu bilgisayar uygulaması üzerinden giriyorum ve oradan sound klasöründeki WAV uzantılı dosyaların seslerini test etmek amaçlı ama WAV dosyalarına tıklıyorum bana standart olarak fotoğraftaki uygulamaları gösteriyor .ses dosyaları bu varsayılan uygulamalar üzerinden yürütülmediği için varsayılan uygulamalar ayarlarından varsayılan uygulamaları değiştirip groov müzik adlı oynatıcıyı varsayılan uygulama yapmak istiyorum ama yapılmıyor. Csdnin sound klasöründeki WAV dosyalarını otomatik olarak groov müzik uygulaması ile açabiliyorum .onda sorun olmuyor .ilgili uzmanların dikkatine sunarım.

Sistem bilgilerim.

Anakart : Gigabyte Z390 D Intel Z390 soket 1151 DDR4 4266(OC)MHz ATX Gaming anakart.
İşlemci : Intel(r) Core(tm) i3-9100F CPU @ 3.60GHz 3.60 GHz.
RAM : Adata XPG Spectrix D60G RGB 8 GB 3200 MHz DDR4 CL16.
Ekran kartı : Gigabyte NVIDIA GeForce GT 420 2G 2 GB DDR3 128 Bit.
İşletim sistemi : Microsoft Windows 10 Pro.
Sistem türü : 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.
Yardımlarınızı bekliyorum!

Ekran görüntüsü 13-05-2021 20.25.16.jpg

Ekran görüntüsü 13-05-2021 20.28.37.jpg

Ekran görüntüsü 13-05-2021 20.25.16.jpg

Ekran görüntüsü 13-05-2021 20.28.37.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows içindeki Groove'u sildiniz mi acaba?
Bu arada ftp değil normalde MP3'ya da M4A (tabii WAV da var) olması lazım.

Hayır silmedim dosya yolu internet yani erişim odaklı = ftp acaba bunun içinmi müzik yürütme aracı çalışmıyor varsayılan uygulamalarda WAV dosyasının müzik yürütme aracında aktif olduğu görünüyor! Ama yine varsayılan uygulamalarda ftp dosyasına müzik yürütme gibi bir uygulama endexliyemiyeceğim görünüyor erişimsiz kılasörlerin içindeki WAV dosyaları hiçbir engele mağruz kalmadan rahat bir şekilde çalışıyor bunun bir alternatif çözümü var mıdır?
Ekran görüntüsü 14-05-2021 00.33.55.jpg
Ekran görüntüsü 14-05-2021 00.20.10.jpg
Ekran görüntüsü 14-05-2021 00.21.57.jpg

Ftp internet ile alakalı hocam siz Windows aramasına " varsayılan programlar" diye arama yapın oradan seçin bir de öyle deneyin olmadı başka program yükler bir de öyle deneriz

Ftp internet ile alakalı hocam siz Windows aramasına " varsayılan programlar" diye arama yapın oradan seçin bir de öyle deneyin olmadı başka program yükler bir de öyle deneriz.

Zaten yukarıda sunduğum görsellerde varsayılan uygulamalarda müzik programı WAV klasörlerinde aktif yani çevrimdışı WAV klasörleri rahatlıkla açılıyor ftp klasöründen warsayılan müzik programı seçmek istediğimde ise orada sadece bana sunduğu uygulamalar Google Chrome Internet Explorer Microsoft Edge ve Opera ınternet browser gibi uygulamalar mevcut herhangi bir medya oynatıcısı sunmuyor sunsa % 90 olur diye tahmin ediyorum.

Zaten yukarıda sunduğum görsellerde varsayılan uygulamalarda müzik programı WAV klasörlerinde aktif yani çevrimdışı WAV klasörleri rahatlıkla açılıyor ftp klasöründen warsayılan müzik programı seçmek istediğimde ise orada sadece bana sunduğu uygulamalar Google Chrome Internet Explorer Microsoft Edge ve Opera ınternet browser gibi uygulamalar mevcut herhangi bir medya oynatıcısı sunmuyor sunsa % 90 olur diye tahmin ediyorum.

Ftp bambaşka bir şey müzik ile alakası yok onların siz internet depolamasından mı açıyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı