Ses Kartı Cızırtı

Stickid

Hectopat
Yer
Antalya, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün anime izlerken durduk yere değişik bir cızırtı başladı. Değişikten kastım dinlediğim şarkıların bazılarında cızırtı hiç olmazken bazılarında oluyor. Bunun dışında film izlerken konuşmalarda adam s harfini söylerken küçük bir cızırtı yapıyor ( yani "selam" derken cızırtı yapıyor "naber" derken yapmıyor). Bunun gibi birkaç tane var. Şuana kadar s,ç,yüksek seste a, bazen k larda cızırtı yapıyor. Son ses şarkı açıyorum cızırtı olmuyor, one piece izlerken bazı yerlerde cızırtı oluyor. Sorunun laptop hoparlöründe olmadığından eminim ( farklı bi hoparlör ve kulaklık takıp denedim yine aynı sorun oluyor ). Laptop 1 yıllık ( 1 yıl 2 ay ). Sürücüyü kaldırıp yeniden yükledim birşey değişmedi.

Merhaba,
Laptop üretici firmasının sitesinden işletim sisteminize uygun driverı mı yüklediniz, doğru mudur?Hayır ise öyle yapın..
Elektronik ürünlerde sanırım 2 yıl garanti olmalı, makinayı açmayın bu nedenle..

Aida64 tarzı programla sıcaklıklara bakabilirsiniz gerçi..Sıcak çalışıyorsa temizlik gerekir..

Selamlar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı