Ses kartı dip ses sorunu

poggers

Kilopat
Daha fazla  
Logitech G230 kulaklık aldım.Aama benim laptopta bir jak girişi olduğundan mikrofounundan aciz kaldım. Bundan dolayı internet üzerinden bir ses kartı aldım yaklaşık 6-7 TL. Aldığım ses kartı sorunlu çıktı. Çok pahalı bir şey olmadığı için geri göndermek istemedim. Daha sonra geçen haftalarda bir ses kartı daha aldım Vatan'dan. Onu laptopuma taktım ardından kulaklığın ses ve mikrofon girişlerini taktım. Kulaklığı kulağıma koyduğumda bir bip sesi geliyordu arkadan. Ve ben konuşmasam bile bu bip sesi devam ediyordu. Gittik Vatan'a değiştirdik daha sonra aynı hata onda da oldu. En sonunda Vatan'a yine gittik kulaklıkla ve ses kartıyla beraber. Adamlar PC'lerine taktılar ses kartını ve kulaklığı taktılar. O benim yaşadığım sorunu gözlemleyemedim. Neden bende oluyor da onlarda olmuyor? Çok çaresizim, lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli olan laptop'un kendi içinde olan ses kartı. Mikrofonu susturursan gidecektir. Test edilen bilgisayarda belli ki kaliteli bir ses kartı var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı