Ses kartı kulaklıklarda oyunlarda boğuk ve karmaşık ses

Dariahlazatova

Decapat
Ben konu açmaktan, moderatör arkadaşlar konu onaylamaktan bıktılar. Hangi siteden araştırırsam araştırayım bunun çözümü yok sanırım. Gerçi sadece oyunlarda da değil. Müzik performansı olarak da vaat edilen performanstan çok daha az. Daha önce konularımı okuyan ve bıkan insanlar bilir. Bu 4. kulaklığım ve onda da aynı problem var. Kendi ses kartı olan kulaklıklar müzikte ortalama bir iş çıkartırken oyunlarda boğuk, karmaşık ve rahatsız edici ses veriyor. Ses kartı olmayan Cloud Stinger kulaklığım hepsinden çok daha yüksek performans veriyor. Ek bilgi olarak vücudumda 2 - 3 haftadır elektrik var. Yani bazen kasaya dokunduğumda ya da kulaklığın giriş kısmına dokunduğumda elektrik çarpıyor. Kasada statik olabilir diye düşünüyorum. Kullandığım kulaklıklar, Pro X, Alpha S, MH752.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mag B550 Tomahawk. Sitesinde olan son sürücüyü kullanıyorum. Son sürücüden önce, önceki kulaklığım iyi ses veriyordu. O da boğuk gelmeye başladı.
Microsoft Store'dan Nahimic kurarak dene ve MSI sitesinden bu sürücüyü kur.

1614976408137.png

Microsoft Store'dan Nahimic kurarak dene ve MSI sitesinden bu sürücüyü kur.

Eki Görüntüle 908455
''Ses sürücünüz güncel değil veya sistem uyumlu değil'' hatası aldım uygulamayı kuramadan. Ek olarak o ses sürücüsü yüklü ama önceden indirdiğim tarihler gözükürken, şimdi indirdiğim tarih gözükmüyor. Yani eskiler gözüküyor, yeni indirdiğimin tarihi gözükmüyor.

''Ses sürücünüz güncel değil veya sistem uyumlu değil'' hatası aldım uygulamayı kuramadan. Ek olarak o ses sürücüsü yüklü ama önceden indirdiğim tarihler gözükürken, şimdi indirdiğim tarih gözükmüyor. Yani eskiler gözüküyor, yeni indirdiğimin tarihi gözükmüyor.
DDU ile güvenli modda ses sürücüsünü kaldırıp, MSI sitesinden kurarak dene.

DDU ile güvenli modda ses sürücüsünü kaldırıp, MSI sitesinden kurarak dene.
Problem şu ki, güvenli modda ses sürücülerini kaldırsam bile gözükmeye devam ediyorlar. Yani bir nevi kalkıyorlar. Ama hala gözüküyorlar. 2'nci olarak söylediğinizi denemiştim fakat işe yaramadı. Eski bir sürücüye dönmek istiyorum ama bulamadım maalesef ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı