Ses kartı sürücüsü yüklü fakat program gözükmüyor

meraklıadam

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, birdenbire böyle bir sorunla karşılaştım. Her şey normaldi fakat birden ses kartı programı gözükmemeye başladı. Bu yüzden de hem hoparlörü hem kulaklığı aynı anda kullanamıyorum, birini kullanmam için diğerini kablosunu çıkarmam gerekiyor. Programı tamamen kaldırım anakart sürücülerinden tekrar yükledim yine aynı. Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu indirin. Sonra "Realtek Audio Console" programını açıp "Aygıtın gelişmiş ayarları" kısmına gelin. Çalma aygıtı kısmından "Ön ve arka çıkış aygıtlarının iki farklı ses dolaşımını aynı anda çalmasını sağlayın" seçeneğini seçin.

Yüklemiyor

Şunu indirin. Sonra "Realtek Audio Console" programını açıp "Aygıtın gelişmiş ayarları" kısmına gelin. Çalma aygıtı kısmından "Ön ve arka çıkış aygıtlarının iki farklı ses dolaşımını aynı anda çalmasını sağlayın" seçeneğini seçin.

Yüklenmiyor.

Nasıl yüklenmiyor? Al tuşuna bastığınızda Microsoft Store yönlendirecek oradan da Al düğmesine basıp yükleyeceksiniz. Yine olmazsa şuradan "İndir" tuşuna basın. Zip dosyasını arşivden çıkartıp "setup" çalıştırın.

Nasıl yüklenmiyor? Al tuşuna bastığınızda Microsoft Store yönlendirecek oradan da Al düğmesine basıp yükleyeceksiniz. Yine olmazsa şuradan "İndir" tuşuna basın. ZIP dosyasını arşivden çıkartıp "setup" çalıştırın.
hata veriyor yüklemiyor attığın linki indirdim karman çorman bi dosya çıkıyor setup yok kur bilgileri yazıyor hep

Şunu kastediyorum.
realtekdriver.png

Geri
Yukarı