Ses kartı ve stereo kulaklık önerisi

Amfi hakkında pek bilgim yok ama uzun yıllar dayanacak bir şey arıyorum bütçem en fazla 2K olabilir Creative'nin dahili modelleri güzel gibi ancak parazit olur diyorlar kafam karışık bu noktada, bu arada drop.com iade alıyor mu?

drop.com da adres kısmını nasıl yazdın benimki sığmıyor.

Mahalle, sokak, bina no ilk satira sigiyor benim adresim için. Apartman daire vs demis ama ikinci satira ilce yazdim ben.

İngilizce harf istiyor üsküdar küplüce yerine uskudar kupluce yazdım kargocu anlar herhalde.
129 dolar kargo ve vergi dahil mi? Bir de Cloud Alpha'dan geçiş sağlasam büyük fark yaratır mı?

Fark yaratır bence şimdi sipariş vereceğim fiyata kargo vergi dahil değil zaten fiyatı çok çok uygun.
Benim kartı reddetti alamıyacağım sanırım.

Son düzenleme:
İngilizce harf istiyor üsküdar küplüce yerine uskudar kupluce yazdım kargocu anlar herhalde.

Fark yaratır bence şimdi sipariş vereceğim fiyata kargo vergi dahil değil zaten fiyatı çok çok uygun.
Benim kartı reddetti alamıyacağım sanırım.

HD58X has a Very Very narrow soundstage and deeper Audio which makes it so so damn terrible for FPS Gaming. But if you're only Gaming casually and doesn't care about footsteps and whatnot, it'D be the best pick since you're also doing Music production.

But if you're a competitive gamer and rely on your Audio for footsteps & enemy locations, among those three, Alpha would be the good pick.

Diye bir yorum okudum yani diyor ki; Oyun için iyi değil, müzik için çok güzel diyor bir kullanıcı.

r/hyperx subredditinden random bir yorummus bu, aratinca cikiyor konu. r/headphone yada r/headphonrleadvice subredditleri cok daha guvenilir kaynak olur bu arada kulaklik icin marka subredditine kiyasla.

Tek bir kim oldugu belli olmayan reddit postu yerine tarafsiz inceleme yapan kaynaklarin soylediklerine onem vermek daha dogru bir karar olur. SHP9500 yada HD560S icin ne dusundugunu merak ettim acikcasi ayni adamin.

Bahsettigi gibi "ver very narrow" diye abartilabilecek bir durum yok soundstage konusunda HD58X icin. Ama gidip K712 yada HD800S seviyesi bir soundstage beklemek anlamsiz tabiki. Bulabilecegin en genis soundstage olmayabilir ama imaging ve seperation konusunda oldukca basarili ve bence zaten bu sayede fazlasiyla telafi ediyor fps oyunlari icin.

Yeni konular

Geri
Yukarı