Ses kasma için kulaklık önerisi

Drop Plus alasım var aslında Rampage ler çabuk bozuldu bende yıllar önce bilmiyorum ya binlerce kulaklık var. :D
Hocam kulaklık sizin tercihiniz de aman ben yanlış yönlendirmiş olmayayım 😅.

4 yıllık Rampage kulaklığım da var benim. Şu an önümde duruyor, kullanıyorum şimdi :D. Stoklarda olsa Drop Plus falan hikaye bunun yanında. Buyrun incelemem:

4 yıllık Rampage kulaklığım da var benim. Şu an önümde duruyor, kullanıyorum şimdi :D. Stoklarda olsa Drop Plus falan hikaye bunun yanında. Buyrun incelemem:

Satılıyor hala 450 TL var hepsiburadada. :D

SteelSeries Artic 1 gelecek Bim'e alınır mı?

@Attacksaw O üyeyi dinlemeyin, Cloud 2 hala taş gibi ve Arctis serisi kulaklıklar fiyatlarını hak etmiyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Attacksaw O üyeyi dinlemeyin, Cloud 2 hala taş gibi ve Arctis serisi kulaklıklar fiyatlarını hak etmiyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tecrübeye dayalı bir açıklama yapmanızı bekliyorum ve siz video atıyorsunuz. Tıpkı Rampage klavye önermeyip çinden markasız klavye önermenize benziyor.

Tecrübeye dayalı bir açıklama yapmanızı bekliyorum ve siz video atıyorsunuz. Tıpkı Rampage klavye önermeyip Çin'den markasız klavye önermenize benziyor.
@MisakiTaro kullanıyor, çok memnun. @yesososo hocama ben önerdim kulaklığı ve çok memnun, bana teşekkür etmişti. O Çin malı klavye dedikleriniz de gayet kaliteli. Fason mal var, fason mal var.

Yeni konular

Geri
Yukarı