Ses kasmak için kulaklık tavsiyesi

Cristo20

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu an Plantronics Rig 505 Lava diye bir kulaklık kullanıyorum. 3 yılını doldurdu. Oyunlarda pek memnun etmiyor. Genelde Steam PUBG oynuyorum, ayak sesi duyuyorum ama adamların hangi taraftan geldiğini hiç anlamıyorum. Kulaklıkta yavaştan bozulmaya başladı. 2 ay önce mikrofon çalışmıyordu, şimdi de tek taraftan ses gidip gelmeye başladı. Anakartım ASUS Prime B250M K, belki önemi vardır diye yazıyorum. Bana 7.1 kulaklık önerisi yapabilecek var mı? Gidip 500-600 liraya 2. el Cloud 2 almaya değer mi yoksa 250 liralık JD ve Gamepower kulaklıklar işimi görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
İş görmez. Kesinlikle o parçalara para vermeye değmez. İkinci el kulaklık benim tercih edeceğim bir şey değil ama sizin için sorun değilse test edebileceğiniz yakın çevrenizde bulabilirseniz alabilirsiniz. Ayrıca şuan Amazon'da Gaming ürünlerde ki indirimlerde HyperX Cloud 2 de var. 775₺. HyperX Cloud II Gaming Kulaklık Kırmızı KHX-HSCP-RD : Amazon.com.tr

İş görmez. Kesinlikle o parçalara para vermeye değmez. İkinci el kulaklık benim tercih edeceğim bir şey değil ama sizin için sorun değilse test edebileceğiniz yakın çevrenizde bulabilirseniz alabilirsiniz. Ayrıca şu an Amazon'da Gaming ürünlerde ki indirimlerde HyperX Cloud 2 de var. 775₺. HyperX Cloud II Gaming Kulaklık Kırmızı KHX-HSCP-RD : Amazon.com.tr

Öncelikle cevap için teşekkür ederim 2. elde HyperX tercih etme sebebim pedlerin yıkanabiliyor olması alınca 1 gün yıkarım artık ayrıca bütçemi yazmayı unutmuşum 450TL gibi bir bütçem var 2. elde çok rahat bulurum dh forum üzerinde referanslı satıcılardan alırsam sorun çıkacağınıda zannetmiyorum. Bir de benim anakartımda bu sanal 7.1 düzgün çalışır mı kulaklıktan verim alabilir miyim yani?

Öncelikle cevap için teşekkür ederim 2. elde HyperX tercih etme sebebim pedlerin yıkanabiliyor olması alınca 1 gün yıkarım artık ayrıca bütçemi yazmayı unutmuşum 450TL gibi bir bütçem var 2. elde çok rahat bulurum dh forum üzerinde referanslı satıcılardan alırsam sorun çıkacağınıda zannetmiyorum. Bir de benim anakartımda bu sanal 7.1 düzgün çalışır mı kulaklıktan verim alabilir miyim yani?
Anakartınızın dahili ses kartı 7.1 destekliyor. Ama zaten HyperX Cloud II'de kendi ses kartı üzerinden USB ile çalışabiliyor. Dikkat edin, 2.el de bu ses kartı (değerli olduğundan) olmadan sanki hiç öyle bir özelliği yokmuş gibi doğrudan jak girişli olarak satılabiliyor.

Kutu içeriği:

1630359867828.png

Anakartınızın dahili ses kartı 7.1 destekliyor. Ama zaten HyperX Cloud II'de kendi ses kartı üzerinden USB ile çalışabiliyor. Dikkat edin, 2.el de bu ses kartı (değerli olduğundan) olmadan sanki hiç öyle bir özelliği yokmuş gibi doğrudan jak girişli olarak satılabiliyor.

Kutu içeriği:

Eki Görüntüle 1153730

Teşekkürler hocam dikkatli olurum.

Cloud Stinger tavsiye ederim. PUBG oynuyorum ve güzel ses kasıyorum.

Maalesef onun 2. elinden fazla görmedim sıfır da alacak bütçem yok.

Geri
Yukarı