Ses sistemini televizyona bağlamak

umut055

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Samsun
Daha fazla  
Creative SBS A550 5+1 ses sistemimi televizyona bağlamak istiyorum. Gerekli dönüştürücüyü bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Screenshot_20200215-165925.png

Screenshot_20200215-165917.png

Ses sisteminizin arkasındaki çıkışları da paylaşır mısınız? Bende de şuan Mikado MD-555 5+1 takılı televizyona belki yardımcı olabilirim :)
Bu arada televizyonunuzun arkasında bu kadar mı giriş var? Daha fazla varsa hepsini atın geniş perspektifden bakalım size zahmet :)

Ses sisteminizin arkasındaki çıkışları da paylaşır mısınız? Bende de şuan Mikado MD-555 5+1 takılı televizyona belki yardımcı olabilirim :)
Bu arada televizyonunuzun arkasında bu kadar mı giriş var? Daha fazla varsa hepsini atın geniş perspektifden bakalım size zahmet :)
Televizyonun arkasında sadece bu girişler var. Ses sisteminin arkası da bu şekilde.
Screenshot_20200216-003146.png

Ses sisteminizin arkasındaki girişlere uydu hoparlörlerini sağa - sola uygun şekilde taktıktan sonra televizyon için de şu dönüştürücüyü alın;

(Eğer ses sisteminizin televizyona bağlanacak girişleri turuncu siyah ve beyaz AUX kabloları ise bu dönüştürücüyü alabilirsiniz.)

EDİT: Televizyonunuzda 1.5 mm AUX girişi (kulaklık girişi) mevcut değilmiş :( Yani dönüştürücü iptal almayın onu.

Ses sisteminizin arkasındaki girişlere uydu hoparlörlerini sağa - sola uygun şekilde taktıktan sonra televizyon için de şu dönüştürücüyü alın;

(Eğer ses sisteminizin televizyona bağlanacak girişleri turuncu siyah ve beyaz AUX kabloları ise bu dönüştürücüyü alabilirsiniz.)

EDİT: Televizyonunuzda 1.5 mm AUX girişi (kulaklık girişi) mevcut değilmiş :( Yani dönüştürücü iptal almayın onu.
Dediğiniz kabloyu alıp bir de bunu alırsam çalışır mı?

Dediğiniz kabloyu alıp bir de bunu alırsam çalışır mı?

Çalışma ihtimali var ama sağlıklı olmaz kanımca. Bence boşuna televizyona takmak için uğraşmayın. onlar bilgisayar hoparlörleri değil mi? Ayrıca aldığınız zaman çalışmazsa bana sövmeyin ha :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı