Çözüldü Ses sürücüsünü kurduktan sonra siyah ekranda sadece imleç gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

getthisdone7

Centipat
Görev yöneticisini açabildim. Oradan chrome.exe calıstırıp konu açtım. Ne yapmalıyım? Sadece Technopat'ın Realtek HD Audio driverini kurmak ıstedım o olmadı sonra gidip gezginlerden indirdim 250 MB. Tabii önceki PC'deki Realtek'i sildim PC'yi reslememi istedi. Yükleme bitince resledım ama PC siyah ekran masaüstü yok arama yerini kullanamıyorum dosyalarda mesela. Yardım :( daha 5dk önce çatır çatır kullanıyordum.
Buradan Technopat yöneticilerine sesleniyorum. @Ali Güngör @Recep Baltaş
Bu konunuzdaki unofficial UAC Realtek driveri kurmaya çalışırken "setup. CMD" adlı dosyayı açayım dedim setup diyor. PC'yi reslediğimde siyah ekranla başladı ve mouse imleci gözüktü.

Çözüm:
İnternette gördüğüm bir çözüm sonrası. Regedıt'te "Shell" adlı "wınlogon"'un altındaki değeri çok farklı "...Setup. CMD"li bir şey yapmış. Bunu tekrar "explorer.exe"'ye çevirdiğimde düzeldi. Bu virüs mü? Bir hata mı lütfen dikkat ediniz. Güvenimi kaybetti şu an Technopat. Gidip korsan, torrentten daha az korkuyorum şahsen.

Çözüldü!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı