Ses takılıp bilgisayar kapanıyor

Dynrode

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarım yeni ekran kartı olarak GTX 750 Ti kullanıyorum.
Oyun oynarken birden takılıyor ve hareket ettiremiyorum arkada çalan şarkı da takılıyor saçma sapan ses çıkarıyor ve ekranda yeşil şeyler çıkıyor reset atmadan düzelmiyor.
VGA to DVI kullanıyorum dönüştürmesi için sorun ondadır diye düşünüp başka bir dönüştürücü aldım ama yinede kapanıyor yardım lütfen :(

14151675_857158391050713_1532528718_o.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken birden takılıyor ve hareket ettiremiyorum arkada çalan şarkı da takılıyor saçma sapan ses çıkarıyor ve ekranda yeşil şeyler çıkıyor reset atmadan düzelmiyor.
VGA to DVI kullanıyorum dönüştürmesi için sorun ondadır diye düşünüp başka bir dönüştürücü aldım ama yinede kapanıyor yardım lütfen :(

Eki Görüntüle 183754
dostum bendede aynı sorun var güç kullanımın dengelıyse onu yuksek performansa çek ben oyle düzelttim

Eki Görüntüle 183754
denetim masasından güç seçenekleri gir ordan dengeliden yükseğe çek sorun devam ederse yazarsın

Benim eski bilgisayarımda formattan önce bilgisayar Youtube'da bir şey izleyince ilk ses yüksek bir şekilde çok değişik bir ses çıkarıyordu. Ben yeni PC'ye geçtiğimde düzeldi. Bu arada yeni PC'nin donanım bilgileri aşağıda.

Windows 10 Pro Sürüm 20H2 x64
Intel(R) Core(TM) i3-1005G1 CPU @ 1.20GHz 1.19 GHz
Ram: 4,00 GB (kullanılabilir: 3,75 GB)
Realtek(R) Audio
ASUS Laptop

Benim eski bilgisayarımda formattan önce bilgisayar Youtube'da bir şey izleyince ilk ses yüksek bir şekilde çok değişik bir ses çıkarıyordu. Ben yeni PC'ye geçtiğimde düzeldi. Bu arada yeni PC'nin donanım bilgileri aşağıda.

Windows 10 Pro Sürüm 20H2 x64
Intel(R) Core(TM) i3-1005G1 CPU @ 1.20GHz 1.19 GHz
Ram: 4,00 GB (kullanılabilir: 3,75 GB)
Realtek(R) Audio
ASUS Laptop
hocam o sorun bende de var. dediğiniz ses galiba takılma sesi

Geri
Yukarı