Ses yapmayı savunan üst kat komşusu

Dostum sadece sandalye çektiği için rahatsız oluyorsan ne diyebilirim bilmiyorum. Üst komşum ve kız arkadaşı bayağı heyecanlı bir çift. VPN kullanmıyorum gözümde canlandırıyorlar sağolsunlar. Ama benim sese takıntım yok, sizin harici bir durumunuz varsa bilemiyorum. Her şeye rağmen, sandalye dediğin kaldırılır ve taşınır sonuç olarak.
Bizim İstanbul'daki karşı komşu da öyleydi, ulu orta yerde söylemek pek olmaz ama az vurmadım duvara ah-oh seslerinde.

Seninde aynı şekilde karşılık vermen lazım 😁
Dostum inan adamın yüzünü bir kere bile görmedim. Ama ismi Serdar. Serdar, serdaaar, serdaaaaaaaaar diye diye ezberletti bana adamın ismini, kız arkadaşı. Valla karşılık vermeme pek gerek yok, her gece 3-4 gibi üçlü takılıyoruz zaten sesler sayesinde. Serdar adamdır. :D

Bende en üst katta oturuyordum. En alt komşunun 2 oğlu üstümdeki çatıda güvercin besliyorlardı hatta bacanın dibine 2 metrekare çapında yuva da yapmışlar. Her gün sabahın köründe takır tukur gezip rahatsız ediyorlardı. Uyardık olmadı, bağrıştık olmadı, zabıtaya şikayet ettik 1 hafta sonra yine devam ettiler. İkinci defa zabıtaya şikayet ettik ve kuşları doğaya bırakıldı :D çatıyı temizlediler ama insanlıkları sıfır. Şimdiki alt komşu da bahçede av köpeği bağlıyor ve sürekli sabaha kadar havlıyordu. Aynı şekilde zabıtayı aradım komple kovaladık taşındılar. Bunları yapan kişiler de hep işsiz takımı.

Dostum inan adamın yüzünü bir kere bile görmedim. Ama ismi Serdar. Serdar, serdaaar, serdaaaaaaaaar diye diye ezberletti bana adamın ismini, kız arkadaşı. Valla karşılık vermeme pek gerek yok, her gece 3-4 gibi üçlü takılıyoruz zaten sesler sayesinde. Serdar adamdır. :D

4lü ye çıkarman lazım Üniversite de benim de yan dairede öyleydi cevap vermiştim 😁

4 lü ye çıkarman lazım Üniversite de benim de yan dairede öyleydi cevap vermiştim. 😁

Ya aslında elemanın suçu yok, kız şımarık. Bildiğin kezbansı işler işte. Yanağından öpse kahkaha atacak tiplerden anladığım kadarıyla. Yani elemanın pek bir numarası olduğunu sanmıyorum. Ülkemizin matkap ortalaması istatiksel olarak belirli sonuçta. 🇹🇷🇹🇷

Dostum sadece sandalye çektiği için rahatsız oluyorsan ne diyebilirim bilmiyorum. Üst komşum ve kız arkadaşı bayağı heyecanlı bir çift. VPN kullanmıyorum gözümde canlandırıyorlar sağolsunlar. Ama benim sese takıntım yok, sizin harici bir durumunuz varsa bilemiyorum. Her şeye rağmen, sandalye dediğin kaldırılır ve taşınır sonuç olarak.

Senin durum daha vahimmiş ama halime şükretmeyeceğim 😁

Az önce üst kat komşumu son haftalarda çok fazla sandalye çekme sesi geldiği için uyardım ancak kendisinin 3 kere arka arkaya aynı cümleyi kurarak yaptığı savunması çok şaşırtıcıydı ''evim kalebodur ben ne yapayım?''. Yani sandalyeyi tutup koymak aklına gelmiyor herhalde ama neyse bu işin gidişatı polislik gibi. Bir söz vardır, ev alma komşu al diye. Gerçekten bu söz çok önemliymiş.
Aynı durumdan müzdaribim. Hemde bunu yapan sözde amcamın ailesi. 155 arayınca geri viteste yağ yaktılar. 1 ay mum gibilerdi. Her halde bu aralar gene bir 155 yapacağız gibime geliyor. Şaka bir yana gerçekten bunlar insanlıktan nasibini almamış insanlar. Umuyorum ki onlar da aynı duyguyu yaşayacaklardır. Sakın güzel güzel konuşmak gibi hata yapayım deme. Direk 155.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı