Sese duyarlı RGB LED

rechtssprechung

Hectopat
Ben geçtiğimiz günlerde Aura Sync teknolojisiyle üretilmiş bir mouse satın aldım, Aura Sync'de olan müziğe, sese duyarlı renk modları vesaire aşırı hoşuma gitti.

Ben de monitörümün arka kısmına ya da masamın arka kısmına RGB LED yapıştırmak istedim.

Bu LED'i sese göre ışık modu yükselip alçalacak şekilde ayarlamak istiyorum. Bu şekilde hazır satılan bir LED türü var mı? Varsa eğer bunu mouse ile senkronize çalışacak şekilde ayarlamamı sağlayacak ekstra bir kontrolcü var mı?

Aura Sync içeren bir mouse-pad gördüm ASUS markasından ama 850 lira kendisi...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygun fiyatlı bir model olduğu için sanırım herhangi bir RGB girişi yok.
Aynen, RGB'ye dair herhangi bir ibare bulamadım. Sanırım söylediğim gibi bir şey Aura Sync ile mümkün değil, diğer senkronizasyon yazılımları ile en azından birbirine senkron olarak çalışmasa bile modlayabileceğim bir LED arayışına giriyorum.

Siz de bir şeye denk gelirseniz link olarak konuya eklerseniz çok sevinirim.

Ben geçtiğimiz günlerde Aura Sync teknolojisiyle üretilmiş bir mouse satın aldım, Aura Sync'de olan müziğe, sese duyarlı renk modları vesaire aşırı hoşuma gitti.

Ben de monitörümün arka kısmına ya da masamın arka kısmına RGB LED yapıştırmak istedim.

Bu LED'i sese göre ışık modu yükselip alçalacak şekilde ayarlamak istiyorum. Bu şekilde hazır satılan bir LED türü var mı? Varsa eğer bunu mouse ile senkronize çalışacak şekilde ayarlamamı sağlayacak ekstra bir kontrolcü var mı?

Aura Sync içeren bir mouse-pad gördüm ASUS markasından ama 850 lira kendisi...
Rengi mi değişecek , parlaklığımı ?

Rengi mi değişecek , parlaklığımı ?
Artık mouse ile senkronize işinin anakartta RGB girişi olmadığı sürece çok zor olduğunu anladım.

LED mouse ile senkronize olmasa bile herhangi bir şekilde sese tepki vermesini istiyorum.

Bir de merak ettiğim şey, sanırım Asus'un programı 5050 formunda olan LED'leri Armoury Crate yardımı ile kontrol edebilmemizi sağlıyormuş, 5050 formunda bir LED'in bağlantısını anakarta yapmadan da kontrol edebilmemiz mümkün mü?

Geri
Yukarı