Sesim yaşımdan büyük çıkıyor

Profilinde 21 yazıyordu :) daha uzarsin dostum. Benim de senin yaşında sesim böyle oldu işte ergenlikten dolayi.
Benim kastım o değil.
Hayatım öyle. Tonlarca cinayet vakası da gördüm, savaş da gördüm.
Vahşetler gördüm, taciz tecavüz gördüm.
Bir çok bunalıma girdim.
Ülkenin durumu zaten ortaya.
Dışarı bile çıkamıyorum rahat bir şekilde.

Türkiye'de doğmak hayatımdaki en büyük hata idi..

Benim kastım o değil.
Hayatım öyle. Tonlarca cinayet vakası da gördüm, savaş da gördüm.
Vahşetler gördüm, taciz tecavüz gördüm.
Bir çok bunalıma girdim.
Ülkenin durumu zaten ortaya.
Dışarı bile çıkamıyorum rahat bir şekilde.

Türkiye'de doğmak hayatımdaki en büyük hata idi..
12 yaşında oldugunuza emin misiniz? Yanlış mı yazdınız yoksa?

Ha sen sosyal medyadan felan gördün bunları. Ama bu yaşta bu kadar da olmaz ki kankam. Mesela şuan saat olmuş 4 senin yatman lazım. Yaşın daha çok küçük dünya bunları düşünecek kadar küçük değil.
Aynen.
Sıkıntı şu: büyüklerim bile siyaset gibi işleri bile bildiğimi söylüyor :/
Ayrıca bunları sosyal medyada falan görmedim. Sosyal medyadan tecavüz mü öğrenilir, ne saçma mantık?

Aynen.
Sıkıntı şu: büyüklerim bile siyaset gibi işleri bile bildiğimi söylüyor :/
Ayrıca bunları sosyal medyada falan görmedim. Sosyal medyadan tecavüz mü öğrenilir, ne saçma mantık?
İnternet diye bir şey var senin gibi meraklı gençler bu tür kelimelerin anlamlarını merak edip aratınca bulabiliyorlar. Ailen sana hiç mi karışmıyor dostum bak depresifim diyorsun senin psikolojin bozuk internet ile arana biraz mesafe koy

İnternet diye bir şey var senin gibi meraklı gençler bu tür kelimelerin anlamlarını merak edip aratınca bulabiliyorlar. Ailen sana hiç mi karışmıyor dostum bak depresifim diyorsun senin psikolojim bozuk internet ile arana biraz mesafe koy
Aileme anlatmıyorum.
Benim işim yazılım ve internet, nasıl koyayım? 😕

Aileme anlatmıyorum.
Benim işim yazılım ve internet, nasıl koyayım? 😕
Bilemeyeceğim.. ama böyle devam edersen senin için hiç iyi olmayacak söyleyeyim. Gerçekten 12 isen çok yazık ediyorsun kendine. Hani bu saate kadar oturulmaz. Neyse dikkat et, kendine iyi bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı