Sessiz gece ortamındayken laptoptan gelen cızırtı

chubawal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, benim bir laptopum var ve 1 ay önce aldım. Oyun laptopu kısacası, güçlü bir laptop denebilir. Gece laptopu yatağımda kullanırken o loş gece sessiz ortamında laptoptan cızırtı geliyor, kulağımı şarj aleti adaptörünün bilgisayara bağlandığı yerden dayıyorum oradan geliyor bir de tam tersi tarafına karşı tarafına dayıyorum oradan da geliyor cızırtı böyle çok hafif ama duyulan bir ses ile. Sizce bu normal mi ve her laptopta var mı? Sorun teşkil eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, benim bir laptopum var ve 1 ay önce aldım. Oyun laptopu kısacası, güçlü bir laptop denebilir. Gece laptopu yatağımda kullanırken o loş gece sessiz ortamında laptoptan cızırtı geliyor, kulağımı şarj aleti adaptörünün bilgisayara bağlandığı yerden dayıyorum oradan geliyor bir de tam tersi tarafına karşı tarafına dayıyorum oradan da geliyor cızırtı böyle çok hafif ama duyulan bir ses ile. Sizce bu normal mi ve her laptopta var mı? Sorun teşkil eder mi?
Hocam fanların sesi gibi geliyor

Normal, bir sey olmaz.

Laptopunda HDD var mı? Var ise onun sesi olabilir benim laptopumda da HDD vardı cızırtı geliyordu dediğin gibi daha sonra SSD alıp windowsu SSD'ye kurdum ses kesildi. Benim laptopun sağında küçük bir ışık var HDD kullanılırken yanıp sönüyor ve ışık yanarken o cızırtı sesi geliyordu. Kısacası HDD nin sesidir diye düşünüyorum ben. Normal.

Geri
Yukarı