Sessiz klavye önerisi

Razer Cynosa Chroma'yı tavsiye ediyorum hep baş ağrıtmıyor hem tuşları hafif basmakta sorun yaşanmıyor. Mekanik klavyelerde olan özellikler bunda da mevcut dalga modu vb.
İyide mekanik klavyeler ışık efekti için alınmaz oyun içindeki performansı ve uzun ömrü için alınır açıkcası k68 red led bile razer cynosadan daha iyi.

A.

İyi de mekanik klavyeler ışık efekti için alınmaz oyun içindeki performansı ve uzun ömrü için alınır açıkcası K68 Red LED bile Razer Cynosa'dan daha iyi.

Ama sorun şu fiyat biraz yüksek bende sessiz klavye arıyorum Razer Cynosa Chroma'da güzel ama 200-300 TL fark var bu zamanda da büyük bir fark eğer milyoner değilsen.
Razer Cynosa Chroma'yı tavsiye ediyorum hep baş ağrıtmıyor hem tuşları hafif basmakta sorun yaşanmıyor. Mekanik klavyelerde olan özellikler bunda da mevcut dalga modu vb.

Paki siz ne zamandır kullanıyorsunuz herhangi bir çatırdama oldumu klavyede veya bilek desteği olmayışı sizi rahatsız etti mi?

A.

Ama sorun şu fiyat biraz yüksek bende sessiz klavye arıyorum Razer Cynosa Chroma'da güzel ama 200-300 TL fark var bu zamanda da büyük bir fark eğer milyoner değilsen.

Dostüm evet fiyatlar pahalı fakat kesinlikle değecektir ama bütçem yok diyorsan 300 200TL diyorsan yine de gidip Cynosa alma alınmaz.
A.

Paki siz ne zamandır kullanıyorsunuz herhangi bir çatırdama oldumu klavyede veya bilek desteği olmayışı sizi rahatsız etti mi?

Razer Cynosa alınmaz size tavsiyem Cooler Master Ck-350-kkor1-tu Ck350 Rgb Mekanik Red Switch Q Tr - n11.com.

A.

6 Aydan beri kullanıyorum herhangi bir sorunu yok. Bilek desteği olmayışı tabii ki de bir eksi ama bana sorun çıkarmıyor. Gayet hafif tuşları olduğundan uzun süre yorulmadan kullanılabilir çatırdama falan yok. Benim önceki klavyem Motospeed Blue Switch mekanik klavyeydi. Onda çift basma sorunu vardı CS:GO'da W çalışmıyor yürüyemiyordum loldede büyüleri atamıyordum. Uzun süre kullanacağım dayanıklı bir klavye aradım Logitech G213 ile bunun arasından Cynosa Chroma'yı seçtim. Gayet memnunum.

Geri
Yukarı