Sessiz masaüstü vantilatör önerisi

Pluxy01

Megapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Halihazırda kullandığım en düşük modda bile fazla hava üflüyor ve çok ses çıkarıyor. O yüzden yeni vantilatör arayışına girdim. Masamda çok yer yok o küçük bir şey önerirseniz sevinirim. Aramızda 1 metre olmaz, o yüzden hava akışının çok iyi olmasına gerek yok, sessiz olsun yeter. Bütçe olarak da 100 TL'yi geçmezse iyi olur ama kesinlikle al dediğiniz ürün varsa da değerlendiririm. Ayrıca şöyle bir ürün buldum, epey satmış. İyi midir?

Plastik pervane olanlar sessiz oluyor ama iyi hava üflemiyor. Metal pervane olanlar ortalama hava üflüyor fakat onlar da ilerleyen zamanlarda ses çıkarmaya başlıyor. Önceden iki modeli de denedim, pek memnun kalmadım. Zaten pilli modeller dışında Everest harici pek seçenek yok gibi.

Gönderdiğiniz model çok sesli. Bende aynısının plastiği var. Ultra sessiz denemez fakat metalden daha sessiz çalışıyor.
Hocam konu dışı ama şuan çok şaşırdım. Eskileri çıkarıyorduk dün ve bu çıktı :D. Şansa da konusu açıldı. Bende var bir süre kullandım sessiz.

Gönderdiğiniz model çok sesli. Bende aynısının plastiği var. Ultra sessiz denemez fakat metalden daha sessiz çalışıyor.

Plastik pervane olanlar sessiz oluyor ama iyi hava üflemiyor. Metal pervane olanlar ortalama hava üflüyor fakat onlar da ilerleyen zamanlarda ses çıkarmaya başlıyor. Önceden iki modeli de denedim, pek memnun kalmadım. Zaten pilli modeller dışında Everest harici pek seçenek yok gibi.
Hava akışı çok önemli değil maksimum 1 ay kullanırım zaten idarelik hem çok ses çıkarmayan hem de terden öldürtmeyen bir ürün arıyorum. Metal olduğunu bilmiyordum, plastik olsa daha iyi olur. Öneriniz varsa bakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı