Sett ile sıralamaya girebilir miyim?

Cengiztr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Sosyal kullanıcıları ben Sett mainim 140k Sett'im var. Ve KDA çok iyi ama sıralamada yokum. Galiba sıralamaya girmek için dereceli oynamalıyım. Neredeyse 80% kazanma oranım var. Sett'i de elim avcum gibi oynarım bu arada.

Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba Technopat Sosyal kullanıcıları ben Sett mainim 140k Sett'im var. Ve kda çok iyi ama sıralamada yokum. Galiba sıralamaya girmek için dereceli oynamalıyım. Neredeyse 80% kazanma oranım var. Sett'i de elim avcum gibi oynarım bu arada.

Eki Görüntüle 1402706

Dereceli atman gerek yüksek kda ile oynaman gerekli wr %75'in üstü olması gerekiyor. Farm yüksek olacak totem atacaksın roam atacaksın takıma katkın olacak.

Ben her rank kasanın yanında sabit Lulu, Yuumi ve Zilean görüyorum. Sebebi basit, hayatta tutmak.

KDA çok önemli, Zilean ve Lulu'nun ultileri ortada, Yuumi ise seni süper kahraman yapıyor.

Ben her rank kasanın yanında sabit Lulu, Yuumi ve Zilean görüyorum. Sebebi basit, hayatta tutmak.

Kda çok önemli, Zilean ve Lulu'nun ultileri ortada, Yuumi ise seni süper kahraman yapıyor.

Arkadaşım yok ki var da Discord yükle diyorlar sistem kaldırmıyor Discord'la Leauge of Legends'i birlikte.

Kda çok önemli, Zilean ve Lulu'nun ultileri ortada, Yuumi ise seni süper kahraman yapıyor.

Ayrık ittiriyorum omurgakıranla.

Arkadaşlar şu an Sett'le TR 7383 sıradayım

Arkadaşım yok ki var da Discord yükle diyorlar sistem kaldırmıyor Discord'la Leauge of Legends'i birlikte.

Ayrık ittiriyorum omurgakıranla.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı