Sevdiğim insana açılamıyorum

Lynoxthismisha

Hectopat
Merhaba, yaşım 17 ve bir kıza aşık oldum. Ama yani anlatılmayacak kadar. Neyse konuya gireyim. Ben bu kızı çok seviyorum ama bir türlü açılamıyorum. Sosyal medyadan da iletişimimiz var. Salgın sebebiyle oradan konuşuyoruz ama merhaba merhaba misali. Sizce bu kıza açılmak için ne yapabilirim? Sosyal medyadan nasıl onu etkileyebilirim. Kendisiyle dışarıda görüşemiyorum.

Kızın karakter özelliklerini söyleyeyim.
Paraya düşkün değil.
Öyle çok hediyeden hoşlanmaz.
Hobilerini bilmiyorum ama oyun oynadığını biliyorum.
Sohbet etmeyi çok sever.
Onun en iyi arkadaşlarından biriyim.
Uzun saçlı.

Bildiklerim bu kadar. İyi günler dilerim.

Merhaba, yaşım 17 ve bir kıza aşık oldum. Ama yani anlatılmayacak kadar. Neyse konuya gireyim. Ben bu kızı çok seviyorum ama bir türlü açılamıyorum. Sosyal medyadan da iletişimimiz var. Salgın sebebiyle oradan konuşuyoruz ama merhaba merhaba misali. Sizce bu kıza açılmak için ne yapabilirim? Sosyal medyadan nasıl onu etkileyebilirim. Kendisiyle dışarıda görüşemiyorum.

Paraya düşkün değil.
Sohbet etmeyi çok sever.
Uzun saçlı.

Kanka bekle biraz ya da dışarıya falan çağır o öyle sanaldan olacak iş değil bir de diyorsan ben arkadaşlığımı kaybetme riskini göze alamam, o zaman hiç söyleme sınıf arkadaşıysanız 1 sene boyunca aynı derslere gireceksiniz. Ama diyorsan dayanamıyorum veya zaten birlikte olmazsak arkadaş olmanın bir mantığı yok diyorsan he bir de benim tavsiyemi soruyor isen direkt açıl. Yarın ne olacağı belli değil bu hayatta Allah korusun bir şey olur içinde kalır bütün hayatın boyunca unutamazsın.

Paraya düşkün değil.
Sohbet etmeyi çok sever.
Uzun saçlı.

Online oyun oynuyorsa oralardan dene benim gibi. (Oyun türlerinde mesela FPS shoter at kızla CS:GO :D)

Geri
Yukarı