Sevdiğim kişiye nasıl bir sürpriz yapabilirim?

Ozan-Tufan

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, sevdiğim ve benim için çok önemli olan birisine sürpriz yapmak istiyorum. Doğum günü için ne gibi bir öneri verebilirsiniz?

Shadow Slayer

Megapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Dark
Bugüne kadar olan bütün yazışmaları, fotoğrafları, eğer varsa sesli görüşme kaydınız onları bir araya toparlayıp hiç beklemediği bir anda ona vermek olabilir.;)

Kosinüs

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Ben olsam dışarı çıkarır, gezdirir, eğlendirir, yedirir, içiririm. Kısacası unutamayacağı bir gün yaşatırım. Hatta sinemaya gidebilirsiniz, onun yapmak isteyip yapamadığı veya yapmaya meyilli olduğu şeyleri yapın, yaptırın.

KS
Ozan-Tufan

Ozan-Tufan

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Bir bayan için R9 290 mı alayım? O kadar param olsaydı GTX 760 kartımı satmazdım ;).

H

Hastai

Ziyaretçi
Hediye almayın, hediye yapın. El emeği her zaman daha değerlidir. Özellikle bir kadın için.

KS
Ozan-Tufan

Ozan-Tufan

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, harikasınız gerçekten. Çok güzel öneriler alıyorum, eğer sizler olmasaydınız aklıma hiçbir şey gelmeyecekti. İyi ki varsınız, hoş tavsiyesi olanlar hemen yazsın lütfen ;).

H

Hastai

Ziyaretçi
Ben olsam kişinin sevgiliniz olmadığını hesaba katarak, rengarenk kartonlardan origami çiçekler yapardım. Bir mağazadan güzel bir kutu alır çiçekleri düzgün ve dolu dolu koyardım. Çiçek yapmak çok kolaydır. Youtube'dan izleyerek yapabilirsiniz.
Hatta yaprak da yapıp aralara sıkıştırabilirsiniz.

Yukarı