Sevdiğim kız beni küçük düşürdü

İrfan B

Hectopat
Katılım
22 Haziran 2018
Mesajlar
1.861
Makaleler
5
Çözümler
6
Katılım
29 Temmuz 2019
Mesajlar
1.266
Çözümler
6
Öncelikle merhaba, 14 yaşındayım. Tavsiye ve nasihata ihtiyacım var. Bunu konuşabileceğim hiçbir arkadaşım yok. Buraya yazmak istemezdim ama yaşça benden büyük, bu yollardan geçip tecrübe etmiş abilerim bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Benim 4-5 aydır çok değer verdiğim, hayaliyle uyuyup hayaliyle uyandığım bir kız vardı. Benim eski yakın arkadaşım bu kızı severken kız da bana aşıkmış arkadaşlarından duydum. 3 gün önce kıza açıldım, reddetti. Okula gittim bir baktım başka bir erkeğin yanında gülüp eğleniyor, sohbet ediyor, temas kuruyor. Gün boyunca onları izledim, canım çok yandı. Konu açılmıştı kıza biri siz bunla (ben) aynı sınıfta mısınız diye sordu. Kız da beni küçük düşürdü evet ya ne yazık ki benzeri bir cümle kurdu.

Ben evde oturamiyorum, kalkıp dolaşıyorum içim daralıyor nefes alamıyorum, sanki duvarlar üstüme geliyor gibi oluyor, bugün gördüklerimden sonra. Nasıl unutabilirim? Cidden tavsiyenize çok ihtiyacım var.

Çocuksunuz, hepimiz bu yollardan geçtik. Umursama boş ver.
 

SMiralayS

Centipat
Katılım
22 Haziran 2020
Mesajlar
1.169
Çözümler
1
Vallaha kral çok küçümsedi bazı abilerim. Bazıları da abaza yaptı beni ama yine de muhabbet oluyor hepsine teşekkür ederim : ))
Diyen der kankam. 14 yaşında bir kız sevdim 2 yıl oldu halen ilk günkü gibi seviyorum ve sevmeye devam ediyorum ama ne hikmetse unutamadım 🤔 Arkadaşlara baksaydım şuan unutmuş olmam gerekiyordu.
 
Yukarı