Sevdiğim kız beni küçük düşürdü

İrfan B

Hectopat
Katılım
22 Haziran 2018
Mesajlar
1.853
Makaleler
5
Çözümler
6
Yer
This PC > Local Disk (C:) > RPCS3 > RPCS3.log.gz

Apsis

Decipat
Katılım
29 Temmuz 2019
Mesajlar
1.017
Çözümler
1
Öncelikle merhaba, 14 yaşındayım. Tavsiye ve nasihata ihtiyacım var. Bunu konuşabileceğim hiçbir arkadaşım yok. Buraya yazmak istemezdim ama yaşça benden büyük, bu yollardan geçip tecrübe etmiş abilerim bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Benim 4-5 aydır çok değer verdiğim, hayaliyle uyuyup hayaliyle uyandığım bir kız vardı. Benim eski yakın arkadaşım bu kızı severken kız da bana aşıkmış arkadaşlarından duydum. 3 gün önce kıza açıldım, reddetti. Okula gittim bir baktım başka bir erkeğin yanında gülüp eğleniyor, sohbet ediyor, temas kuruyor. Gün boyunca onları izledim, canım çok yandı. Konu açılmıştı kıza biri siz bunla (ben) aynı sınıfta mısınız diye sordu. Kız da beni küçük düşürdü evet ya ne yazık ki benzeri bir cümle kurdu.

Ben evde oturamiyorum, kalkıp dolaşıyorum içim daralıyor nefes alamıyorum, sanki duvarlar üstüme geliyor gibi oluyor, bugün gördüklerimden sonra. Nasıl unutabilirim? Cidden tavsiyenize çok ihtiyacım var.

Çocuksunuz, hepimiz bu yollardan geçtik. Umursama boş ver.
 

Synyster Gates

Centipat
Katılım
23 Haziran 2020
Mesajlar
2.555
Çözümler
5
Yer
Zhuji, Zhejiang, China
Ağabey yaşımı küçümseme aşkın yaşı olmaz 😁
Hocam sevgili olsanız bile üniversitede illa ki yolunuz ayrılır ki üniversiteye kadar direnmek bile bir başarı. Burak Oyunda gibi bir ilişki 100 yılda bir olacak kadar nadir. Ergenlik aşkı kolay kolay yürümez. Koy ver gitsin.
 

SMiralayS

Centipat
Katılım
22 Haziran 2020
Mesajlar
1.127
Çözümler
1
Vallaha kral çok küçümsedi bazı abilerim. Bazıları da abaza yaptı beni ama yine de muhabbet oluyor hepsine teşekkür ederim : ))
Diyen der kankam. 14 yaşında bir kız sevdim 2 yıl oldu halen ilk günkü gibi seviyorum ve sevmeye devam ediyorum ama ne hikmetse unutamadım 🤔 Arkadaşlara baksaydım şuan unutmuş olmam gerekiyordu.
 
Yukarı