Sevdiğim kız beni küçük düşürdü

• Konuyu başlatan Slarex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 141
  • Görüntüleme 12B

Slarex

Centipat
Öncelikle merhaba, 14 yaşındayım. Tavsiye ve nasihata ihtiyacım var. Bunu konuşabileceğim hiçbir arkadaşım yok. Buraya yazmak istemezdim ama yaşça benden büyük, bu yollardan geçip tecrübe etmiş abilerim bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Benim 4-5 aydır çok değer verdiğim, hayaliyle uyuyup hayaliyle uyandığım bir kız vardı. Benim eski yakın arkadaşım bu kızı severken kız da bana aşıkmış arkadaşlarından duydum. 3 gün önce kıza açıldım, reddetti. Okula gittim bir baktım başka bir erkeğin yanında gülüp eğleniyor, sohbet ediyor, temas kuruyor. Gün boyunca onları izledim, canım çok yandı. Konu açılmıştı kıza biri siz bunla (ben) aynı sınıfta mısınız diye sordu. Kız da beni küçük düşürdü evet ya ne yazık ki benzeri bir cümle kurdu.

Ben evde oturamiyorum, kalkıp dolaşıyorum içim daralıyor nefes alamıyorum, sanki duvarlar üstüme geliyor gibi oluyor, bugün gördüklerimden sonra. Nasıl unutabilirim? Cidden tavsiyenize çok ihtiyacım var.

14 yaşında yaşadığınızın aşk olduğunu düşünmüyorum takıntı yapmışsınız belli ki. Hobilerinize yönelin, kitap okuyun, spor yapın. Her eskinin yerini yenisi alır.

14 yaşında yaşadığınızın aşk olduğunu düşünmüyorum takıntı yapmışsınız belli ki. Hobilerinize yönelin, kitap okuyun, spor yapın. Her eskinin yerini yenisi alır.
14 yaşında olduğunu okuyunca direk cevap vermeye tenezzül edesim gelmedi, bu yaşlar tamamen heves.

Ben evde oturamiyorum, kalkıp dolaşıyorum içim daralıyor nefes alamıyorum, sanki duvarlar üstüme geliyor gibi oluyor, bugün gördüklerimden sonra. Nasıl unutabilirim? Cidden tavsiyenize çok ihtiyacım var.
Yahu kardesim ne gerek var soyle durumlara? Sadece bir kisi icin boyle triplere girilir mi? Git kafani dagit, hobin varsa onu yap. Etkinliklerin varsa oralara git. Bu kadar basit.

Yeni konular

Geri
Yukarı