Sevdiğim kız beni küçük düşürdü

• Konuyu başlatan Slarex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 141
  • Görüntüleme 13B
Arkadaşların kızın sana aşık olduğu ile alakalı yalan söylemiş olabilir veya kız onları kandırmıştır. Tabii kızın seni küçük düşürmesi üzücü bir durum ama olumlu tarafından bakarsan kız en azından sana karşı bir hissi olmadığını açık açık belirtmiş.

Sana çok uzun süre pas verdikten sonra ilişkinin 2. haftasında yol verip o çocukla sevgili olsa ne olacaktı? Bunu yapanlar bolca var, bu açıdan şanslısın. Fazla kafana takma yaşın küçük, hayat uzun.

Arkadaşların kızın sana aşık olduğu ile alakalı yalan söylemiş olabilir veya kız onları kandırmıştır. Tabii kızın seni küçük düşürmesi üzücü bir durum ama olumlu tarafından bakarsan kız en azından sana karşı bir hissi olmadığı açık açık belirtmiş.

Sana çok uzun süre pas verdikten sonra ilişkinin 2. haftasında yol verip o çocukla sevgili olsa ne olacaktı? Bunu yapanlar bolca var, bu açıdan şanslısın. Fazla kafana takma yaşın küçük, hayat uzun.
Bu şekilde düşününce cidden mantıklı geldi ağabey teşekkürler.

Bana göre küçük düşürülmek önemsiz bir şey. İnsan tabi her nedenle de olsa böyle bir duruma düşmek istemez ama gelecek yıllarda bunun hiçbir anlamı olmayacaktır senin için. Yaşla ilgili yorumlar var ben de katılıyorum. Dediğin gibi aşkın yaşı olmaz ama genellikle bu yaşlarda olan şeyler geçici şeyler. Yani kaç kişi tanıyorsun yada tüm sosyale soralım kaç kişi tanıyoruz 14 yaşında bir kıza aşık olup onunla evlenen diye sorsak evet cevabı çok çok az olacaktır. Tabi bu olmayacak bir şey değil ama kızın sana davranışı onun nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir. Bir söz vardır bir insan 7'sinde neyse 70'inde de o dur diye bence bu doğru bir şey. İnsanlar çok zor değişiyor, bence bir an önce aklından çıkar çünkü onun anlamsız bir şey olduğu er geç kafanda oturur.

Geri
Yukarı