Sevdiğim kız beni küçük düşürdü

• Konuyu başlatan Slarex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 141
  • Görüntüleme 12B
Öncelikle merhaba, 14 yaşındayım. Tavsiye ve nasihata ihtiyacım var. Bunu konuşabileceğim hiçbir arkadaşım yok. Buraya yazmak istemezdim ama yaşça benden büyük, bu yollardan geçip tecrübe etmiş abilerim bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Benim 4-5 aydır çok değer verdiğim, hayaliyle uyuyup hayaliyle uyandığım bir kız vardı. Benim eski yakın arkadaşım bu kızı severken kız da bana aşıkmış arkadaşlarından duydum. 3 gün önce kıza açıldım, reddetti. Okula gittim bir baktım başka bir erkeğin yanında gülüp eğleniyor, sohbet ediyor, temas kuruyor. Gün boyunca onları izledim, canım çok yandı. Konu açılmıştı kıza biri siz bunla (ben) aynı sınıfta mısınız diye sordu. Kız da beni küçük düşürdü evet ya ne yazık ki benzeri bir cümle kurdu.

Ben evde oturamiyorum, kalkıp dolaşıyorum içim daralıyor nefes alamıyorum, sanki duvarlar üstüme geliyor gibi oluyor, bugün gördüklerimden sonra. Nasıl unutabilirim? Cidden tavsiyenize çok ihtiyacım var.

Bir şeye çok bağlanmanın zararları. Daha sizi sevdiği bile kesin değilken neden bu kadar bağlanıyorsunuz ki anlamıyorum. Tamam seversin ama daha arkadaş bile olmadan nasıl sevgili olmayı planlıyorsunuz? 4-5 ayda olacak iş mi bu? İlk önce o sevdiğin kişinin güvenini kazanacaksın neden "lakk" diye atlıyorsunuz? Şu an büyük ihtimalle "nasıl beni Red etti nasıl olabilir offff yeter" vb. deyip efkarlı şarkılar dinliyorsunuz. Eğer böyle yapıyorsanız hemen toparlanın. Yani ben çok takmam açıkcası fakat sizin bakış açınızdan bakılınca unutulması kolay bir şey değil. Yaşınızdan dolayı böyle duyguların patlama yapması gayet normal ama bu duyguları siz kontrol altında tutmanız gerekecek. Konuşabilecek hiçbir arkadaşınızın olmaması çok kötü bir durum. Yani gerçekten güvenebileceğiniz arkadaşınızın olmadığı anlamına geliyor. Gerçek arkadaşlar edinin. Kız veya erkek fark etmez. Kız olursa karşı cinsin nasıl düşündüğünü anlarsınız ve ona göre hareket edersiniz.

Öncelikle merhaba, 14 yaşındayım. Tavsiye ve nasihata ihtiyacım var. Bunu konuşabileceğim hiçbir arkadaşım yok. Buraya yazmak istemezdim ama yaşça benden büyük, bu yollardan geçip tecrübe etmiş abilerim bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Benim 4-5 aydır çok değer verdiğim, hayaliyle uyuyup hayaliyle uyandığım bir kız vardı. Benim eski yakın arkadaşım bu kızı severken kız da bana aşıkmış arkadaşlarından duydum. 3 gün önce kıza açıldım, reddetti. Okula gittim bir baktım başka bir erkeğin yanında gülüp eğleniyor, sohbet ediyor, temas kuruyor. Gün boyunca onları izledim, canım çok yandı. Konu açılmıştı kıza biri siz bunla (ben) aynı sınıfta mısınız diye sordu. Kız da beni küçük düşürdü evet ya ne yazık ki benzeri bir cümle kurdu.

Ben evde oturamiyorum, kalkıp dolaşıyorum içim daralıyor nefes alamıyorum, sanki duvarlar üstüme geliyor gibi oluyor, bugün gördüklerimden sonra. Nasıl unutabilirim? Cidden tavsiyenize çok ihtiyacım var.
Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir boşver kendi kaybetti.

O yaşlarda aşk meşk işlerinden uzak ol dostum. Hele ki hassas bir kalbin varsa. (Anladığım kadarıyla hassas bir kalbin var).

Bıraktım 3 gün sonra birisi çıkma teklifi etti abi kabul ettim kuduruyor şu an kendisi :))))

Çok mutlu oldum kudursun kendisi ayrıca bu yaşlarda o işlere girmesen daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı