Sevdiğim kız ilişkide verimli olamam dedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MONY

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar iyi forumlar. 1 aydır konuştuğum biri vardı. Dün bu meseleyi konuştuk bana ilişkide verimli olamam çünkü çok sıkıntılar var ailesel kendi yaşam sıkıntıları vb şeyler. Benimle ilişki istemiyor musun diye sorduğumda "sen çok iyi birisin neden düşün miyim dedi" yaşadıklarım kolay değil dedi. Bunu doğruluk payı var mıdır yoksa seni istemiyorum demenin başka bir yolumu cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Selamlar iyi forumlar. 1 aydır konuştuğum biri vardı. Dün bu meseleyi konuştuk bana ilişkide verimli olamam çünkü çok sıkıntılar var ailesel kendi yaşam sıkıntıları vb şeyler. Benimle ilişki istemiyor musun diye sorduğumda "sen çok iyi birisin neden düşün miyim dedi" yaşadıklarım kolay değil dedi. Bunu doğruluk payı var mıdır yoksa seni istemiyorum demenin başka bir yolumu cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Ya doğruyu söylüyor ya da kibarca reddediyor.

En doğru reddetme şeklidir. Karşındakinin kalbini çok kırmazsın. Önüne bakacaksın.

Seni istemiyorum ama etrafımdan da ayrılma demiş gibi geldi. Tabi gerçek anlamda sorunlarını varsa ayrı gerçi varsa bile sizinle kuracağı bir ilişkiye engel olacağını sanmıyorum. Seven insan bahane yaratmaz sorun varsa çözmeye çalışır.

Ret yemişsiniz hocam, ama yine iyi. Benimki benimle dalga geçmişti.

Bu konuyu kapatabiliyor muyuz moderatör görürse konuyu kapatmasını istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı