Sevdiğim kız TikTok'çuları atıyor ve ne diyeceğimi bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu cellat değil Amerikalı yakışıklı bir çocuk. TikTok kullanmıyor sadece videosu var. Onu atıp atıp duruyor. Hayatımdan çıkarma imkanım yok 4 yıldır başka kıza bakmadım ben onun için.
Birine hakettiğinden fazla değer verir, anlam yüklersen tek üzülen sen olursun. O kız seni hakediyor mu ? Öyle düşün. Belki yeni tanıyorsun bu duyguları, konunun içinde olduğun için farkedemiyorsun ama ilerde daha iyi anlayacaksın zaman kaybından başka birşey olmadığını. Engelle gitsin, önüne bak...

Hocam dediğiniz gibi düşünüyorum ama yine de kendimi durduramıyorum. Bunların yaşanacağını tahmin ediyorum yine de yapıyorum. Bazen ben bile kendimi anlayamıyorum...

Bunlar hep işte yaşın, ergenliğin ve aşkın yaşattıkları. Git açıl konuş dertlerini anlat olmuyorsa olmuyordur yapacak bir şey yok. İnan yaş ilerleyince kendine kızacaksın şu zamanki kendini düşünüp.

Sen iyi bir şeyler duymak moral düzeltmek veya cesaret bulmak için buradasın belli ki. Bu durumu hepimiz yaşarız insanız sonuçta. Bir şeyleri erteleme ne yapmak istiyorsan yap gitsin içinde tutma. Tutmak sana bir şey kazandırmaz, dert yapar keder yapar. Dediğim gibi konuş açıl eğer bir yolu yoksa sende biraz üzülürsün bir süre sonra yoluna bakarsın. Bir arkadaş yaşını belirtmiş tecrübeli olduğunu belirtmek için. Bende 36 yaşındayım. Hayatı erteleme.

Hocam kafanıza alüminyum folyo sarın ve hemen ortamdan uzaklaşın. Bu sizin beyin hasarı almanızı engelleyecektir (!)

Sen iyi bir şeyler duymak moral düzeltmek veya cesaret bulmak için buradasın belli ki. Bu durumu hepimiz yaşarız insanız sonuçta. Bir şeyleri erteleme ne yapmak istiyorsan yap gitsin içinde tutma. Tutmak sana bir şey kazandırmaz, dert yapar keder yapar. Dediğim gibi konuş açıl eğer bir yolu yoksa sende biraz üzülürsün bir süre sonra yoluna bakarsın. Bir arkadaş yaşını belirtmiş tecrübeli olduğunu belirtmek için. Bende 36 yaşındayım. Hayatı erteleme.

Hocam ertelemeyi düşündüm kısa bir süreliğine veya sonsuza kadar kendisinin gönlünü alıyordum. Bana kes dedi ben bu kelimenin ciddiyetini anlatirken abartma yazdi.
Çok ciddiye aldığımi düşünmeye başladım.

Sevgiyi bırak, arkadaşlığı da bırak. 15 yaşındasın, sadece kız güzel diye kendini aşık zannediyorsun. Eğer sağlığını düşünüyorsan kes arkadaşlığı, sevgiyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı