Sevdiğim Kıza Açılamıyorum

Lise döneminde önemli olan tiptir, önemli olan popülerliktir, önemli olan baskın karakterli olmaktır. Lise döneminde bu özgüven eksikliğiyle başlarsan durumun iyiye gitmez. Önemli olan o dişinin seni beğenip beğenmemesi değil. O seni beğenirse sen yakışıklı ya da cool olmuyorsun. Asıl olay senin kendini beğenmen ve geliştirmen. Git söyle açıl ama büyük ihtimalle reddedileceksin ve daha da kötü olacaksın. Ha ama ben olsam yine de açılırdım ve nasıl bir şey olduğunu öğrenmiş olurdum.
Ayrıca üniversiteye hazırlık için de kitap okur kendimi geliştirir daha iyi daha kültürlü bir insan olmaya çalışırdım. Asıl ilişkiler üniversitede ve üniversitede tip değil senin içindeki düşünceler ve fikirler konuşacak.

Lise döneminde önemli olan tiptir, önemli olan popülerliktir, önemli olan baskın karakterli olmaktır. Lise döneminde bu özgüven eksikliğiyle başlarsan durumun iyiye gitmez. Önemli olan o dişinin seni beğenip beğenmemesi değil. O seni beğenirse sen yakışıklı ya da cool olmuyorsun. Asıl olay senin kendini beğenmen ve geliştirmen. Git söyle açıl ama büyük ihtimalle reddedileceksin ve daha da kötü olacaksın. Ha ama ben olsam yine de açılırdım ve nasıl bir şey olduğunu öğrenmiş olurdum.
Ayrıca üniversiteye hazırlık için de kitap okur kendimi geliştirir daha iyi daha kültürlü bir insan olmaya çalışırdım. Asıl ilişkiler üniversitede ve üniversitede tip değil senin içindeki düşünceler ve fikirler konuşacak.
Lisede durum öyle evet ancak üniversitede olsa tipin önemli olmayacağı yer yok bence oran azalır ama hiçbir zaman bitmez.

Lisede durum öyle evet ancak üniversitede olsa tipin önemli olmayacağı yer yok bence oran azalır ama hiçbir zaman bitmez.
Kendi tipini kendin belirlersin saçları tarz yapar güzel giyinirsen yakışıklılığını kat ve kat artırırsın. Tip sonuçta Allah vergisi herkes birbirine benzemiyor ? Herkes aynı olsa güzel çirkin yakışıklı tipsiz kavramları da olmazdı. Tipi bir kenara bırakıp da ağzının iyi laf yapmasına bak.

Kendi tipini kendin belirlersin saçları tarz yapar güzel giyinirsen yakışıklılığını kat ve kat artırırsın. Tip sonuçta Allah vergisi herkes birbirine benzemiyor ? Herkes aynı olsa güzel çirkin yakışıklı tipsiz kavramları da olmazdı. Tipi bir kenara bırakıp da ağzının iyi laf yapmasına bak.
Tamam dediklerin doğru ama tipsizliğini bir nebze kamufle edersin böyle şeyler yaparak ancak gerçek hiçbir zaman yakanı bırakmaz.

İşin ucunda ölüm yok git konuş ölmezsin yani :d. Ben birçok kız arkadaşıma içimdeki hislerimi anlattım çoğu dalga geçtiğimi sanıp gittiler diğerlerinin de hoşlandığı başka çocuklar vardı bunları sen kork diye yazmıyorum işin ucunda ölüm yok, bir zarar da görmedim. Daha çok yararı oldu demek istediğim olgunlaştım yani böyle şeyler insanları olgunlaştırır olması gereken şeyler birileri tarafından reddedilip kabul edilmek. Zaten insanları (kızları) tanıdıkça nasıl bir kız istediğini hayatında nasıl bir kız olması gerektiğini istediğini anlayacaksın ondan sonra hayatının kızını arayacaksın :d. Bu arada ciddi bir ilişki istiyorsan o mutlaka olur üniversite yıllarında cidden evlenmek isteyeceğin birini bulursun. Sen şu an kızlarla takılmana bak illa aşk yaşamak zorunda değilsin. İlla bir kızla konuşuyosun diye de onu sevmek zorunda da değilsin sadece takıl, tecrüben olsun

Universitede değilim ama lisede 4 okul ve 5 sınıf değiştirdim, güldüremediğim insan yok gibi bir şey, hala kız arkadaşım yok buna rağmen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı