Sevdiğim kıza açılamıyorum

Karşındaki de senin gibi bir insan, niye karşısında ezilip büzülüyorsunuz? Şahsen anlayamıyorum.
Aynen hocam sanki karşısında ki daha üstün bir varlıkmış gibi muamele edilmeye çalışılıyor anlamış değilim.

Ben diğer arkadaşların söylediği şeye katılmıyorum. Seni tanımaz etmez ise sen gidip çıkma teklifi edersen kabul etmez ama kendini tanıtıp sevdirirsen çıkma teklifi edersin. Friendzone'da mısın?

Merhaba. Benim sevdiğim çok güzel bir kız var. Okulun tümü neredeyse aşık sayılır ona. Bayağı da popüler bir kız. Biraz yakınlık var aramızda. Ama açılamıyorum bana bakmaz diye düşünüyorum çoğu arkadaşlarım öyle diyor. Bencede bakmaz. Ama tam kafa dengi kız. Yakınımda falan olsa bayağı samimiyetimiz olurdu ama bana çok uzak evi. Birbirimizi gördüğümüzde bile selam vermiyoruz ama aramız biraz iyi sayılır. Sizce WhatsApp'dan (selam, merhaba) gibi yazıp biraz aramızı geliştireyim mi yoksa direkt açılayim mi? Arkadaşım sevdiğim kızla bir iddiaya girmiş. Eğer iddiayı arkadaşım kazanırsa kız ona ısmarlayacak arkadaşım kaybederse o ona hamburger ısmarlayacak. Ben de fırsat buldum arkadaşıma sordum eğer gidecekseniz ben de geleyim dedim. Yoksa sınıfça gidecekseniz gelmem dedim arkadaşım başka sınıfta çünkü. Arkadaşları falan istemez beni diye düşünüyorum ama sadece 2'si gidecekmiş büyük ihtimal. Yoksa utanırım çok utangacımdır. Açıl deseniz açılamam.
Hem "açılamam" diyorsun hem öneri istiyorsun. Kızın sana gelip açılmasını beklemiyorsun herhalde? Açılamayacak isen bizi uğraştırma.

1629728823827~3.png

Yeni konular

Geri
Yukarı