Sevdiğim Kıza açılmak istiyorum

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sevdiğim kıza açılmak istiyorum. Kızla 1 Haftadır Instagram'dan konuşuyoruz fakat öyle aham şaham konuşmamız yok. Kısa mesajlar diyeyim ben ona arkadaşlar kız benden soğuyormuş gibi geliyor ama kız benden soğusaydı bana 1 2 gün sonra cevap verirdi fakat ben öyle hissediyorum. Size durumumu anlatmak istedim sizce ne yapmalıyım? Böyle devam mı etmeliyim yoksa kısa süre içinde veya doğum gününde ona hislerimi ve çıkma teklifi etsem onu bir kafeye götürmek istiyorum fakat onunla konuşmaya başladığımızda konu bulamayacağım o da bir şey diyemiyecek. Önce benim başlamam gerekiyor böyle konularda bildiğim kadarıyla sizce ne yapmalıyım? Yardım ederseniz çok sevinirim sorulara açığım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, sevdiğim kıza açılmak istiyorum. Kızla 1 haftadır Instagram'dan konuşuyoruz fakat öyle aham şaham konuşmamız yok. Kısa mesajlar diyeyim ben ona arkadaşlar kız benden soğuyormuş gibi geliyor ama kız benden soğusaydı bana 1 2 gün sonra cevap verirdi fakat ben öyle hissediyorum. Size durumumu anlatmak istedim sizce ne yapmalıyım? Böyle devam mı etmeliyim yoksa kısa süre içinde veya doğum gününde ona hislerimi ve çıkma teklifi etsem onu bir kafeye götürmek istiyorum fakat onunla konuşmaya başladığımızda konu bulamayacağım o da bir şey diyemiyecek. Önce benim başlamam gerekiyor böyle konularda bildiğim kadarıyla sizce ne yapmalıyım? Yardım ederseniz çok sevinirim sorulara açığım :)

Kaç yaşındasın ona göre konuşalım.

Hocam ben de bu konularda pek iyi sayılmam ama konuşacak konu bulmak isterseniz size bir websitesi önerebilirim. İngilizceniz varsa rahatlıkla anlayabileceğiniz sorular. Zaten ikiniz de ısındınız mı konuşma konudan konuya uzayacaktır. Bahsettiğim web sitesi: Conversation Questions for the ESL/EFL Classroom (I-TESL-J). Ben şahsen sorularını güzel buluyorum.

Arkadaşlar merhaba, sevdiğim kıza açılmak istiyorum. Kızla 1 Haftadır Instagram'dan konuşuyoruz fakat öyle aham şaham konuşmamız yok. Kısa mesajlar diyeyim ben ona arkadaşlar kız benden soğuyormuş gibi geliyor ama kız benden soğusaydı bana 1 2 gün sonra cevap verirdi fakat ben öyle hissediyorum. Size durumumu anlatmak istedim sizce ne yapmalıyım? Böyle devam mı etmeliyim yoksa kısa süre içinde veya doğum gününde ona hislerimi ve çıkma teklifi etsem onu bir kafeye götürmek istiyorum fakat onunla konuşmaya başladığımızda konu bulamayacağım o da bir şey diyemiyecek. Önce benim başlamam gerekiyor böyle konularda bildiğim kadarıyla sizce ne yapmalıyım? Yardım ederseniz çok sevinirim sorulara açığım :)
Hocam gidin söyleyin. Red ederse dünya bitmiyor.

Kaç yaşında olursan ol 1 hafta kısa bir süre ama şanslısın kızın instagramı var sende. Sevdiği şeyleri bul öğren muhabbet et biraz kızla. Düzgün bir şekilde muhabbet edersen samimiyet ilerler. Konu ailelerinizden bahsetmeye gelirse işe yaramış, kız ufak ufak bir şeyler hissetmeye merak etmeye başlamış demektir. Birazda gizem yarat. Mesela "doğum günün ne zaman?" diye sorarsa "19 haziran" deme "haziranda" de. Biraz daha muhabbeti ilerletince buluşma ayarla. Buluşmada ufak bir hediye al. Çiçek falan değil ha çok belli olur. Bileklik, kolye falan öyle bir hediye. Hediye paketi yaptır ver mutlaka. Hesabı sen öde ve şey de "bir dahakine de sen ödersin 😉" sonraki buluşma için bahanen olur. Onun dışında bir ara da şey de "ya arkadaşlar bir yere çağırıyorlar da" biraz bekle sonra "neyse ya gitmeyeceğim seninle konuşmak çok daha zevkli" de. Kıza değer verdiğini göster daha sonra açılırsın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı