Sevdiğim kıza açılmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pop Smoke

Kilopat
Makaleler
3
Yer
092MLBOA
Kız ile yaklaşık 2 aydır konuşuyoruz. Günde en az 2-3 kez WhatsApp üzerinden sohbet ediyoruz. Artık giyeceği kıyafetleri falan bile bana sormaya başladı.
Yani demek istediğim sevgili gibiyiz, fakat ne olduğumuz belli değil. Gelelim soruma; sizce bu kıza açılmalı mıyım? Zaman sıkıntım yok. İstersem 1-2 ay daha bu durumu ilerletebilirim. Eğer kız beni yakın arkadaşı olarak görüyorsa hoş bir durum olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gün aşk melekleri ve aşık olma oranını hesaplayan kahinler izinli maalesef. Kesin bir şey söyleyemem.

Artık forumda sevdiğim kıza açılsam mı? Boyum uzar mı? Su içmezsem susuyorum gibi konular açanların adresini tespit edip baskın yapılması gerekiyor.

Bence bir kız olarak seni sevgilisi olarak görüyorsa 1 kaç ay beklemen onu rahatsız eder ama arkadaş olarak görüyorsa durum farklı bir yere gider bence onun hangi kısma girdiğini öğrenmeye çalışsan iyi edersin.

Kız ile yaklaşık 2 aydır konuşuyoruz. Günde en az 2-3 kez WhatsApp üzerinden sohbet ediyoruz. Artık giyeceği kıyafetleri falan bile bana sormaya başladı.
Yani demek istediğim sevgili gibiyiz, fakat ne olduğumuz belli değil. Gelelim soruma; sizce bu kıza açılmalı mıyım? Zaman sıkıntım yok. İstersem 1-2 ay daha bu durumu ilerletebilirim. Eğer kız beni yakın arkadaşı olarak görüyorsa hoş bir durum olmaz.
Bence senden hoşlanıyor, yoksa niye konuşsun, giyeceği kıyafetleri bile sana sorsun ki? Açılmalısın bence, en fazla hayır cevabını alırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı