Sevdiğim kıza açılmalı mıyım?

Aha gene başladık, dün de gene böyle bir konu açılmıştı, 2 senedir dışarı çıkmadın sanıyorum akraba olmayan bir dişiylede aynı ortamda bulunmamışsın anlaşın. Şehvet o şehvet, dayanamassan tanıdığımız Afgan ablalar var.. bak o arkadaki kıza olan hislerin hep gidecek haberin olsun. Sağ elle devam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Dostum açılmalısın bence, ben sevdiğimi söylediğimde reddedilmiştim.
Reddebilmeye katlanabilirsen açıl bence 🙂.

Aha gene başladık, dün de gene böyle bir konu açılmıştı, 2 senedir dışarı çıkmadın sanıyorum akraba olmayan bir dişiylede aynı ortamda bulunmamışsın anlaşın. Şehvet o şehvet, dayanamassan tanıdığımız Afgan ablalar var.. bak o arkadaki kıza olan hislerin hep gidecek haberin olsun. Sağ elle devam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağ elle devam edince bir müddetten sonra kafayı yiyorsun, tecrübe konuşuyor.

Selam, 12. sinif ogrencisiyim dershanede arkamda oturan kızla çok sami miydik ama ben arkadaş olarak bakıyordum. Gün geçtikçe onu tanıdıkça hoşlanmaya başladım sonra sınıf belirleme sınavı oldu sınıflar belli oldu yine aynı sınıftayız ama eskisi gibi pek bakmıyor. Eski sınıfta çok sami miydik telefonunu kurcaladığımda bir şey dememişti. Yüzük takıyordu güzel falan dedim vereyim sana dedi almadim tabii o zamanlar kızdan hoşlanmıyordum. Okul da açıldı okulumuz da aynı, teneffüste kizla goz goze geliyoruz selamlaşıyoruz dershanede önümde oturuyor artık eskisi gibi çok samimi değiliz 1 haftada ne değiştiyse artık, dershaneden çıkışta o ileriden gidiyor arkadaslariyla bende gerisinden arada arkasina bakiyor gözleri beni arıyor herhalde. Zaten konuşmuştuk WhatsApp'dan falan şimdi ben bu kıza ondan hoşlandığımı söylesem mi? Söylersem okulda bana nasıl bakar davranır, dershanede önümde oturuyor bana karşı tavrı nasıl değişir? Arkadaşlığımız var en azından eğer söylersem zarar görecek diye korkuyorum daha çok uzaklaşacak. Ne yapayım arkadaşlar yardım edin?

Hocam YKS sınavından sonra söyle bence. Sevgili olursanız ders çalışırken ansızın aklınıza gelir ve ders çalışmanızı ciddi derecede olumsuz etkiler.

Geri
Yukarı