Sevdiğim kızdan ret yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herif 2 sene sonra sınava girecek hala kız peşinde koşuyor. Sonra eğitim sistemi kötü. Bunları ortaokuldan sonra iş hayatına atacaksın. 3 kuruşluk bilekliği istemen karizmanı daha yerle bir eder.

Üslübunuza dikkat ediniz lütfen.

@KırAtlıLiberal ben de 11'im. Ne yapalım yani 8 saat okul, 8 saat uyku. Kalan 8 saatin 8'ini de ders çalışarak mı geçirelim? Hiç mi özel hayatımız yok? Ayrıca sevgili yapma arzusu çok normal bir şey.

Herif 2 sene sonra sınava girecek hala kız peşinde koşuyor. Sonra eğitim sistemi kötü. Bunları ortaokuldan sonra iş hayatına atacaksın. 3 kuruşluk bilekliği istemen karizmanı daha yerle bir eder.
Başgan karizma zaten çizilmiş. Kız " Ot " yerine koymuş adamı, duygularını hiçe saymış. Ben olsam günahımı bile vermem.

@DeSeRT_TR Duygularını hiçe saydığı ve "Ot" yerine koyduğu yer tam olarak nerede?

Ula açılcaz diye dolandırıldık yala.

Konu sahibi anlık:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
*Bileklik gitti la.

@KırAtlıLiberal ben de 11'im. Ne yapalım yani 8 saat okul, 8 saat uyku. Kalan 8 saatin 8'ini de ders çalışarak mı geçirelim? Hiç mi özel hayatımız yok? Ayrıca sevgili yapma arzusu çok normal bir şey.
O birey olunca olur yani kendi paranı kazanınca. Ananız, babanız milletin ağız kokusunu çekerek sizi okutmaya çalışıyor, bunlarda tek haneli IQ'lu zillinin "bana baktı beni seviyor mu?" diye düşünüp vaktini hiç ediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı