Sevdiğim kızı unutmak

Arkadaşlar sesine her şeyine aşık olduğum bir kız var telefonda bir hallahala diyişi var beni benden alıyor beraber olduğu bir sevgilisi var kendisi benim onu ne kadar çok sevdiğimi biliyor. Ondan ayrılıpta bana gelemez. Dün 7 saat telefonda konuştuk. Şuna karar verdik gibi komple konuşmayı kesmedik sadece kendisinin hayatında benimle sevgili olabilmesi için değişiklik olursa o zaman yazcak kızı seviyorum sesini bile unutmam gerekiyor şu an ben bekleyiş için de oluyorum bir gün yazar diye onun için her şeyi yaptım ama sevgilisi var şu an arkadaş kaldığım zaman ben acı çekiyordum onu sevdiğim için ve kavuşamadığım için. Arkadaşlar kız benim kopyam o benim için doğru insan bende onun için çok iyiyiz onla beraber ama her gece her gün ağlamaktan yoruldum. Arkadaş kaldığım zaman da onunla ileride sevgili olup olmayacağım belli değil. Ne yapayım unutamıyorum.

kendimi inandıramıyorum onunla konuşmayı bitirdiğime deli gibi seviyorum hani evde çok sevdiğiniz misafirler olur da onlar evden gidince ev sessizleşir ya şu an öyleyim canımdan çok sevdiğim kız artık yok ben istediğim için konuşmayı bitirdik çünkü onunla arkadaş olarak devam etmem bana zarar vereceğim ama isterseniz 1 ay sonra yazabilirim olur mu bilmiyorum ama yokluğum da birşeyleri anlar mı ki

Son düzenleme:
Ben onla konuştuğum zamanlar sevgilisiyle ayrılmıştı barıştılar sonradan. Kız KPSS sınavı için giriş belgesi yoktu 1 hafta önceki KPSS sınavında gecenin 1'in de karakola gittim kağıt için onun için gittim kağıdını çıkartamamış hastalandı çiçek yaptırdım kendisi bana diyor ileride seninle aramızdaki şeyler değişebilir ama bir umut varsa da acı veriyor ne bileyim sesini falan unutmak istiyorum.

Arkadaşlar sesine her şeyine aşık olduğum bir kız var. Telefonda bir "hallahala" diyişi var beni benden alıyor, beraber olduğu bir sevgilisi var kendisi benim onu ne kadar çok sevdiğimi biliyor.
Seni cepte görüyor.
Ondan ayrılıp da bana gelemez. Dün 7 saat telefonda konuştuk. Şuna karar verdik gibi komple konuşmayı kesmedik sadece kendisinin hayatında benimle sevgili olabilmesi için değişiklik olursa o zaman yazacak.
Etrafında uydu bulundurmayı seviyor ve senin gibi bir kaç tane daha vardır eminim.
Kızı seviyorum sesini bile unutmam gerekiyor. Şu an ben bekleyiş için de oluyorum bir gün yazar diye onun için her şeyi yaptım ama sevgilisi var, şu an arkadaş kaldığım zaman ben acı çekiyordum
Sevgilisi olan bir kızı beklemek veya onun için bir şeyler yapmak dostum sen aklını kaybetmişsin.
Onu sevdiğim için ve kavuşamadığım için. Arkadaşlar kız benim kopyam o benim için doğru insan, ben de onun için. Çok iyiyiz onla beraber ama her gece her gün ağlamaktan yoruldum.
Kafa yapını değiştir ve sonra başka kadınlara yelken aç. Bu yazdıklarını ilerde okursan çok utanabilirsin. Senin için tek bir doğru insan yok. Sevgini ve ilgini hakkeden bir kız değil ayrıca sevgilisi varken sana umut veren kızda ilişki materyali yoktur. Hadi diyelim sevgili oldun, bu muhtaç kafa yapısıyla ya boynuzu ya da tekmeyi yersin haberin olsun.

Ben onla konuştuğum zamanlar sevgilisiyle ayrılmıştı barıştılar sonradan. Kız KPSS sınavı için giriş belgesi yoktu 1 hafta önceki KPSS sınavında gecenin 1'in de karakola gittim kağıt için onun için gittim kağıdını çıkartamamış hastalandı çiçek yaptırdım kendisi bana diyor ileride seninle aramızdaki şeyler değişebilir ama bir umut varsa da acı veriyor ne bileyim sesini falan unutmak istiyorum.

Sen onu unut boş ver ama o unutmaz bir gün gelir sende dersinki sen beni değil onu seçtin der gidersin .d.

Kız bana bir şeyler hissetmesi için kendisinden zaman istemiştim bazı şeyleri değiştirmek için ama kendisi bu zamanı bana 1 hafta gibi kısa sürede tanıdı yani aklı eski sevgilisindeydi unutamamıştı sonra kız ona yazdı tabii ama benim onu sevdiğim kadar sevgilisi sevmiyor onu.
Yoksa arkadaş kalıp acı çekmeye devam mı edeyim.

Geri
Yukarı