Sevdiğim kızın en yakın arkadaşıyla çıkıyorum

UTKU123161

Hectopat
Merhabalar, ben bir kızı seviyordum (a kişisi olsun) ve bu kız benim kankamdı. Daha sonra bu kız bir gün gelip sana b kişisini ayarlayayım mı dedi. Bende öylesine ayarla dedim. B kişisiyle konuştuk sonra olmaz dedim. Ve a kişisine karşı sevgim burada başladı. Ondan çok hoşlanıyordum bunu 5 ay içimde tuttum ve en sonunda dayanamayıp söyledim. İlk önce olabilir düşüncem dedi fakat sonra b kişisine bunu yapamam dedi(bunlar en iyi arkadaş) sonra b kişisine bir arkadaşımı ayarlamaya çalıştım ama olmadı ve beni sevdiğini öğrendim. Red yediğim için çok kötü hissediyordum ve ortada kalmıştım bu yüzden b kişisiyle çıkmaya başladım. Ama a kişisi bana dün mesaj attı ve mecburdum falan dedi. Ben hala a kişisini çok seviyorum ileride evleneceğim kadın olmasını istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen unut, unutmalısın gibi yorumlar yapmayın. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı