Sevdiğim oyunlara göre yeni oyun tavsiyesi

Tek kişilik oynanıyor.
1633559313218.png

1633559328738.png

Bir yanlışım varsa lütfen uyarın. online olmasa da yanınızda biri olması lazım değil mi?
Celeste.
Hollow Knight.
Ori.
Üçünü de denemiştim ve oynadığım kadarıyla güzel oyunlardı. Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Aklınıza sonradan başka bir oyun gelirse mutlaka yazın.😀
@Bir Matmazel

Celeste, Inside ve Desperados 3'ü oynamıştım ama GRIS'i hiç oynamadım ona göz atacağım. Öneriniz için çok teşekkür ederim.😀

İnceledim ve bunlar da çok güzel oyunlar çok teşekkürler, son olarak Undertale benzeri bir oyun biliyor musunuz? Hikayesiyle olsun oynanışıyla olsun.
Undertale bambaşka bir oyun. Bir muadili daha yok. O mizahı o dili o oynanışı. Tam bir başyapıt. Aklıma gelmişken Valiant Hearts: The Great War oyununu da önereyim.

Undertale bambaşka bir oyun. Bir muadili daha yok. O mizahı o dili o oynanışı. Tam bir başyapıt. Aklıma gelmişken Valiant Hearts: The Great War oyununu da önereyim.
Undertale konusunda çok haklı dediniz hocam. OneShot 4. duvarı yıkmasıyla, Undertale hikayesiyle beni çok etkilemişti. Dediğiniz oyuna da göz atacağım çok teşekkürler.😀

İyi son beni çok etkilemişti.😃

@Sncroow

Oyun gerçekten harika duruyor ve bu oynanış tarzını mutlaka denemem lazım, şuanda 40 lira, onun yerine şimdilik Hades almayı düşünüyorum ama indirime girerse kesinlikle alırım.😀

Yeni konular

Geri
Yukarı