Sevgili bulamamak

• Konuyu başlatan 89666
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 4B

89666

Kilopat
19 yıldır bulamadım, umudum da yok. Ne yapabilirim? Alkol ve oyun oynayarak unutuyordum artık onlar da etki etmiyor. Alkolik biri haline geldim, kurtulmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğal değil, insan sosyal bir varlıktır ve arkadaşım da yok. Ruhuma aşırı kötü geliyor, doğduğumdan beri yalnızım. Bırak sevgiliyi bir tane arkadaşım dahi olmadı.
"İnsan sosyal bir varlıktır" gibi safsatalara inanma. İdeal insan, yalnızdır; sadece işine yarayacak birilerini daha iyi konumlara gelebilmek için kullanır ve yoluna tekrar yalnız devam eder. Arkadaş da sevgili de gereksiz, vakit çalan ve sosyalistlerin dayatması olan ögelerdir; boyun eğme.

"İnsan sosyal bir varlıktır" gibi safsatalara inanma. İdeal insan, yalnızdır; sadece işine yarayacak birilerini daha iyi konumlara gelebilmek için kullanır ve yoluna tekrar yalnız devam eder. Arkadaş da sevgili de gereksiz, vakit çalan ve sosyalistlerin dayatması olan ögelerdir; boyun eğme.
Sosyalistim zaten. Sevgiliyi ihtiyaçtan dolayı istiyorum.

Sosyalistim zaten.
Baştan kaybetmişsin o zaman, geçmiş olsun.

Sokakta gördüğün kızlara rastgele sorular sorarak özgüven kazanabilirsin. Özgüven kazandıktan sonra illa ki sevgilin olur, şimdilik sohbet etmek için sohbet et sadece. Kızlar özgüveni yüksek erkeklerden hoşlanır. Paran da varsa kesinlikle sevgilisiz kalmazsın.

Baştan kaybetmişsin o zaman, geçmiş olsun.

Sokakta gördüğün kızlara rastgele sorular sorarak özgüven kazanabilirsin. Özgüven kazandıktan sonra illa ki sevgilin olur, şimdilik sohbet etmek için sohbet et sadece. Kızlar özgüveni yüksek erkeklerden hoşlanır. Paran da varsa kesinlikle sevgilisiz kalmazsın.
Özgüven sorunum yok hiçbir kızdan çekinmem, sorun tanıdığım asılacak kız olmaması ve param yok. Okulda kesiştiğim kızlar var ama tanışmıyoruz ve tanışmak için bahanem yok. Sokaktaki kızlarla niye konuşayım sapık damgası mı yememi istiyorsun adamım? Sosyalizmin eşitlik fikirleri hoşuma gidiyor sadece, yoksa mentalitemiz aynı. Sadece çıkarlarım için kullanırım insanları.

Özgüven sorunum yok hiçbir kızdan çekinmem, sorun tanıdığım asılacak kız olmaması ve param yok.
Ben durduk yere mi yalnız kal diyorum sanıyorsun? Bu dönemdeki insanlara bakıyorum ve vakit ayırmaya değecek biri olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden sana da bunu tavsiye ettim. Kızlar böyle işte, ya bunlarla ilgilenirsin ya da yalnız kalırsın.
Okulda kesiştiğim kızlar var ama tanışmıyoruz ve tanışmak için bahanem yok.
Bahaneye ihtiyacın yok. Bir kız sana "merhaba kantinde çay içelim mi?" dese onu öldürür müsün? Sen de onlara bunu dersen seni öldürmezler merak etme.
Sokaktaki kızlarla niye konuşayım sapık damgası mı yememi istiyorsun adamım?
Kızları tanıman için dedim.
Sadece çıkarlarım için kullanırım insanları.
Bunu beğendim.

Geri
Yukarı