Sevgili konuları hakkında

Sizce bu konular yasaklanmalımıdır?

• Oy verenlerin toplamı
    107
Galiba benim 150-200K'lık PC toplama konumu buldunuz konu troll değildi 50 k neredeyse depolama için gidecekti ve 2 tane bilgisayar alınacaktı. Aşk konularına gelirsek evet aşırı saçma konular açılıyor yasaklanması lazım.
İsmi LolOynayanBiri olan bir kişinin bunları alacak olması bana da mantıklı gelmezdi.

Aşk konuları evet sıkıcı ama konu dışı kategorisine giriyor çünkü konu dışı kategorisi acayip geniş konuları kapsıyor. Moderatörler de onayladığına göre bu konuların açılmasında bir engel yok. Konuya tıklamayabiliriz, cevap yazmayabiliriz bu üyelerin elinde olan bir şey.
Göz ardı etmeniz için bir konunun illaki yasaklanması gerekmiyor arkadaşlar. 😀

Afedersiniz ama artık şu olaya bir nokta koymak lazım.
Ne olmuş 12 yaşındaki Furkanın yanındaki kız uç verdiyse ona? Furkan aşık olamaz mı yani? Ne olmuş kız Mert kardeşimizle 4 saniye göz göze geldiyse? Aşık olmak için yeterli sebep bence. Technopat ufak arkadaşlarımızın minik kalplerinde açan aşk pıtırcıklarının yeşerdiği bir alan. Lütfen, lütfen onları yargılamayın. Onları sınıfsal ayrıma uğraşmayın. 11-12-13 yaş kardeşlerimizi sevin! Aşk, 13 yaş kardeşim için de mükemmel bir haz, 23 yaşındaki kardeşimize de!
Misyonumuz:
Herkes için Aşk, herkes için Technopat...

Ne olmuş 12 yaşındaki Furkanın yanındaki kız uç verdiyse ona? Furkan aşık olamaz mı yani? Ne olmuş kız Mert kardeşimizle 4 saniye göz göze geldiyse? Aşık olmak için yeterli sebep bence. Technopat ufak arkadaşlarımızın minik kalplerinde açan aşk pıtırcıklarının yeşerdiği bir alan. Lütfen, lütfen onları yargılamayın. Onları sınıfsal ayrıma uğraşmayın. 11-12-13 yaş kardeşlerimizi sevin! Aşk, 13 yaş kardeşim için de mükemmel bir haz, 23 yaşındaki kardeşimize de!
Misyonumuz:
Hayatımın kahkahasını attım 🤣🤣🤣

Misyonumuz:
Duygulandım.🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı