Sevgili olma

Bir şey daha soracağım. Aynı sınıftayız ve benim İngilizcem sınıfa göre gayet iyi. Ve bizim bir sözlü notumuz writing ten veriliyor. Her ay writing yapılıyor şu ana kadar 3 tane yapıldı 3'ünden de pekiyi aldım. Ve 3 pekiyi alanın sözlüsü direk 100 oluyor. Kızın ıngilizcesi kötü ve pek te iyi notlar alamıyor. Benim zaten 3 pekiyi'm olduğu ve sözlüm her türlü 100 olduğu için bir sonraki writing'te kağıdıma onun adını yazmamı istedi. Sevdıgım kız. Sizce yapmalı miyim?

Fchhddgjhggf.
Bence bir belirti değil bu. Bana da kaç kişi aynısını teklif etti hepsini geri çevirdim.

Seni tanımadan nasıl sana şans verecek? Veya sen onu tam olarak tanımıyorken ona nasıl güveneceksin? Sadece dış görünüşle biten bir şey değil bu. Harbiden seviyorsan git ilk önce arkadaş ol, birbirinizi tanıyın.

Bir şey daha soracağım. Aynı sınıftayız ve benim İngilizcem sınıfa göre gayet iyi. Ve bizim bir sözlü notumuz writing ten veriliyor. Her ay writing yapılıyor şu ana kadar 3 tane yapıldı 3'ünden de pekiyi aldım. Ve 3 pekiyi alanın sözlüsü direk 100 oluyor. Kızın ıngilizcesi kötü ve pek te iyi notlar alamıyor. Benim zaten 3 pekiyi'm olduğu ve sözlüm her türlü 100 olduğu için bir sonraki writing'te kağıdıma onun adını yazmamı istedi. Sevdıgım kız. Sizce yapmalı miyim?
Hayır yapmamalısın. Senin ona olan ilgini fark ettiyse düpedüz seni kullanmak bu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı