Sevgili olma

Öyle sihirli bir şekilde olacak iş değil bu. Fiziğin varsa, tipin varsa anca kabul eder. Açıldığında friendzone yeme ihtimalin çok yüksek, friendzone yememek için de kızın senden hoşlanması gerekiyor. Dediğim gibi fiziğin varsa tipin varsa açıl, öbür türlü reddeder, yaşadığın utancı hayatında hiç unutamazsın. En çirkin kızların bile erkekler için yüksek standartları var artık.

Öyle sihirli bir şekilde olacak iş değil bu. Fiziğin varsa, tipin varsa anca kabul eder. Açıldığında friendzone yeme ihtimalin çok yüksek, friendzone yememek için de kızın senden hoşlanması gerekiyor. Dediğim gibi fiziğin varsa tipin varsa açıl, öbür türlü reddeder, yaşadığın utancı hayatında hiç unutamazsın. En çirkin kızların bile erkekler için yüksek standartları var artık.
Aynen abi çok haklısın fiziğim çok iyi tipim fena değil ve yazdığın son cümlede çok haklısın. Ben reddedilme korkusuyla bu işten vazgeçicem galiba.

Dostum bak söylediklerimin biri bile yalan değil. Gerçekten hoşlandığım biriyle 0'dan yaklaşık 6 ayda sevgili oldum fakat 1.5 ay geçmeden ayrıldım. Sana önerim hiç bulaşma. Bir getirisi falan yok. Üniversiteye geçince daldan dala konarsın zaten dert etme. Sevgili çok gereksiz bir tabir. Bunu son 1 yılda öğrendim. Şunu da kesin aklından çıkarma. Gerçekten sevdiğini bilmediğin birine seni seviyorum deme altından kalkamazsın. Yaşadım biliyorum. (Üzülen taraftım :) )

Evet, kağıda onun adını yaz ve kendini kullandır. Bu sayede sevdiğin kızın başka erkeklerle konuşurken ingilizcesinin ne kadar iyi olduğunu söylemesine yardımcı olursun en sevdiği arkadaşı olarak.

Öyle bir kız değil o

ed64ccd5-b8fd-4ed6-9eeb-ff5f16cf427d-m.jpg

Dostum kızlara güven olmaz sonra pişman olursun. İlk önce normal arkadaşlığını pekiştir sonrası varsa gelir zaten.

Dostum bak söylediklerimin biri bile yalan değil. Gerçekten hoşlandığım biriyle 0'dan yaklaşık 6 ayda sevgili oldum fakat 1.5 ay geçmeden ayrıldım. Sana önerim hiç bulaşma. Bir getirisi falan yok. Üniversiteye geçince daldan dala konarsın zaten dert etme. Sevgili çok gereksiz bir tabir. Bunu son 1 yılda öğrendim. Şunu da kesin aklından çıkarma. Gerçekten sevdiğini bilmediğin birine seni seviyorum deme altından kalkamazsın. Yaşadım biliyorum. (Üzülen taraftım :) )
Anlatsana

Bir kızdan hoşlanıyorum. Güzel bir kız, iyi özellikleri var. Ona benimle çıkar mısın diye sorsam sonra o da bana bir şans verse ilk yapmam gereken şey ne olur? Yemeğe mi davet edeyim? Sinemaya mı? Yoksa WhatsApp'tan mı konuşmaya davet edeyim? Bana kalsa heyecandan bir şey yapmam. Ve bu tür sevgili flört şeyleri hakkında hiçbir şey bilmiyorum yardım eder misiniz?
Bence İlk Önce Yemeğe Çıkar Sonra Sinemaya Git

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı