Sevgilim arkadaşımı istemiyor

Bence, arkadaş sevgiliden önce gelir. Ya senden ayrılır, ya ortak nokta bulursunuz veya sen ondan ayrılırsın. Önerilecek pek bir şey yok.

"Aşklar bir yana, dostlar hep yan yana" demiş Ayna.

Dost herşeyden önce gelir kaç yıllık, kaç aylık olursa olsun, emin ol sevgilinle ayrılacaksın, ve kız arkadaşın ile ileride bir ilişkin olacak :).

Benim de başımdan buna benzer bir olay geçmişti, kız arkadaşım @407204'ye "Ahmet ile bir daha görüşmeni istemiyorum" yazmıştı, sonuç: Ben dostlarımı seçtim :)

Bu geceye de bunu bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Dc021x
@Linuxginar
Onları da unutmamak lazım.

Bunun tam tersini düşün. O kızın bir erkek arkadaşı olsaydı sen ne düşünürdün? :)

Kıza ciddi bir dille bir daha karışmamasını, çocukluk arkadaşı olarak gördüğünü söyle.
Hâlen zırıldamaya devam ederse umursamazsın, iyice dır dır yaparsa terk edersin.

"Aşklar bir yana, dostlar hep yan yana" demiş Ayna.

Dost herşeyden önce gelir kaç yıllık, kaç aylık olursa olsun, emin ol sevgilinle ayrılacaksın, ve kız arkadaşın ile ileride bir ilişkin olacak :).

Benim de başımdan buna benzer bir olay geçmişti, kız arkadaşım @407204'ye "Ahmet ile bir daha görüşmeni istemiyorum" yazmıştı, sonuç: Ben dostlarımı seçtim :)

Bu geceye de bunu bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Dc021x
@Linuxginar
Onları da unutmamak lazım.
Bana da yazmıştı :D Şaka sanıp inanmamıştım...

Yeni konular

Geri
Yukarı