Sevgilim arkadaşlarına karşı benden daha hevesli ve arkadaşlarıyla aşırı cıvık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz erkek değil miydiniz 1. sürekli garip konular açıyorsunuz 2. kötü bir şey demek istemiyorum ama sanki forum u bilgi vermek veya bilgi almak için değil de eğlencesine rastgele konu açıp eğleniyormuşsunuz gibi geliyor dediğim gibi yanlış bir şey söylemek istemiyorum. Sizi üzdüysem özür dilerim.

Siz ilişkide kız olan mısınız?
İkimiz de aktif ve pasifiz. Kızlık erkeklik yok bizde. İkimiz de erkek olan tarafız.
Siz erkek değil miydiniz 1. sürekli garip konular açıyorsunuz 2. kötü bir şey demek istemiyorum ama sanki forum u bilgi vermek veya bilgi almak için değil de eğlencesine rastgele konu açıp eğleniyormuşsunuz gibi geliyor dediğim gibi yanlış bir şey söylemek istemiyorum. Sizi üzdüysem özür dilerim.
Ben burada ağlıyorum gelmiş eğlence diyorsunuz. Keşke bu konuları açtıracak duruma getirmeselerdi beni.

İkimiz de aktif ve pasifiz. Kızlık erkeklik yok bizde. İkimiz de erkek olan tarafız.

Ben burada ağlıyorum gelmiş eğlence diyorsunuz. Keşke bu konuları açtıracak duruma getirmeselerdi beni.

Değişik erkek - erkek ilişkisini bilemiyorum.

Aktif maktif yabancı olduğumuz mevzular o yüzden yardımcı olamayacağım. Erkek - Kız olsaydı yine edindiğimiz gözlemlerden yardımcı olabilirdim.

Kötü anlamda demiyorum ama kimse erkek-erkek ilişkisin'den pek anlıcağını sanmıyorum ben daha erkek-kız ilişkisinden anlasam yeter.

Ben burada konu sahibine cinsiyetini soran arkadaşları anlamıyorum. İnternette ana akım sosyal medya dışında kadın bulunmaz, sormanızın bir anlamı yok, olduğunu iddia eden varsa da yalan söylüyordur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı