Sevgilim bana biraz zaman ver dedi

Kalp hastalığım var kardeşim bu arada pc mühendisliği okuyorum ve bu seni hiç alakadar etmez.
Bilgi Teknolojileri diyoruz biz ona ama neyse.
Rahatsızlığın için üzgünüm ancak lütfen hayalini kovala kız değil. Kız arkadaş seni çiğner çiğner, çenesi ağrıyınca da tükürür atar. Bir daha da ağzına almaz.

Çok garip insanlar var hocam kendilerini bişey sanan.
Bilgi Teknolojileri diyoruz biz ona ama neyse.
Rahatsızlığın için üzgünüm ancak lütfen hayalini kovala kız değil. Kız arkadaş seni çiğner çiğner, çenesi ağrıyınca da tükürür atar. Bir daha da ağzına almaz.
Benim hayalim var zaten kardeşim.
Sonuç olumsuz olursa fazla kafa yorma. Kalp hastalığını tetikleyebilir. Hayat bu bir kapı kapanır diğeri açılır.
Sağol kardeşim ben buraya sadece tavsiye almak için gelmiştim ama bazı arkadaşlarımız artık egolarıyla oynamayı seviyo.

Çok garip insanlar var hocam kendilerini bişey sanan.

Benim hayalim var zaten kardeşim.
Demek istediğim kız arkadaşın sana getirisi yok. İleride gerçek birini bul evlen bir şey demiyorum.
Ancak 15 yaşından hemen "seviyorum aga yaw içim acıyor knk ya efkarlı şarkı dinliyom hep" falan havasına girmeye gerek yok, erken yaşta beyaz saç görünce boyatma sakın sonra.

"Ban"

Moralini bozmak istemem ama kız seni cepte görüyor gibi. 🙁 Neyse boş ver, kız mı yok sana. Bende birkaç ay önce ayrıldım yenisini bekliyorum bakalım. 🙂

Kızları anlama rehberi madde #372:
Eğer karşınızdaki kız sevgiliniz ise ve sizden zaman istiyorsa, karşısına sizi karardan seçeneğe düşürecek bir erkek çıkmıştır. Evet, artık bir seçeneksiniz.

Eğer karşınızdaki kız sevgiliniz değilse, ama flört ediyorsanız; kız sizinle konuşurken başka bir erkekle konuşmaya başlamıştır ve o erkeği kendine çekmeye çalışıyordur. Biraz zaman verin ve reddedilin. Evet artık flört etmiyorsunuz, flörtünüzü (eski flörtünüz) aklınızdan çıkarın ve yeni sulara yelken açın!

Geri
Yukarı