Sevgilim bana biraz zaman ver dedi

Hocam ban yemek istemediğimden şimdi videoyu atamayacağım. YouTube'a ''Bu hayatta bir şey de doğru gitsin'' yazarak videoyu izleyebilirsiniz.
En başta çıktı :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence sen de biraz abartmışsın. 15 yaşında çocukların/gençlerin tek derdi okul ve gelecek mi olsun? En çok duygu hissedilen, aşkın da acının da en dolu dolu hissedildiği bu yaşlarda neden bir şey yaşamasınlar? Ne olacak sanki? Evet büyüdükten sonra saçma geliyor, o yaştaki aşktan ne olur diyorsun ama o yaştayken önemli işte. Neden erkenden büyüsünler, hiç mi bir şey hissetmesin hiç mi sevmesinler? Ne zararı var?

Evet, kız arkadaş ayrılsın, depresyona gir, sonra "dayanama" ve 15 yaşında kendini camdan aşağı at ya da tavana as kendini. (!)
Zararı yok canım. (!)

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot 2021-06-18 232843.png

Aradığım butonu buldum.

Evet, kız arkadaş ayrılsın, depresyona gir, sonra "dayanama" ve 15 yaşında kendini camdan aşağı at ya da tavana as kendini.
Zararı yok canım.
Bunun kaç tane örneği var Allah aşkına? Öncelikle bu kadar agresif olma. Sohbet olsun diye yanıt verdim sana tartışmak için değil. Sevgilisinden ayrılan her ergen kendini camdan mı atıyor? Hayır, bir iki müzik dinliyor, kimisi edebiyata falan sarıyor. Çoğu kendince bir çözüm buluyor ve atlatıyor zamanla. Ben de diyorum ki bu gayet normal ve güzel bir şey. Acısını da mutluluğunu da yaşasın yaşamak isteyen.

Bunun kaç tane örneği var Allah aşkına? Öncelikle bu kadar agresif olma. Sohbet olsun diye yanıt verdim sana tartışmak için değil. Sevgilisinden ayrılan her ergen kendini camdan mı atıyor? Hayır, bir iki müzik dinliyor, kimisi edebiyata falan sarıyor. Çoğu kendince bir çözüm buluyor ve atlatıyor zamanla. Ben de diyorum ki bu gayet normal ve güzel bir şey. Acısını da mutluluğunu da yaşasın yaşamak isteyen.
Hocam, kısa keselim yoksa uzayacak.
Gereksiz.

Herkes direk olumsuz cevap vermiş. Açıkçası annesi yoksa babannesiyle yaşıyorsa demek ki alması gereken sorumluluklar var. Ve senide hayatına katmaktan çekiniyor. Benim sevgilimle de aynı durum olmuştu. Babası yok, annesi hasta evin işlerini yapması gerek, ders çalışması gerek, annesini hayal kırıklığına uğratmak istemiyordu. Ben ona ondan hoşlandığımı söylediğimde "Biraz düşünsem olur mu?" diye sormuştu. Bende aşırı üzülmüştüm ama ondan 3 gün sonra "Deniyelim." diye bir cevap aldım. Başkası olmasının imkanı yok çok edepli bir kız ve eşsiz bir tatlığa sahip. Onun ilk sevgilisiyim ve hiç böyle şeylerde gözü yoktu sadece derslerine odaklıydı. Ve şuan 6. ayımıza girdik çokta mutluyuz. Sorumluluklarından dolayı pek fazla konuşamasakta dediğim gibi mutluyuz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı