Sevgilim bana biraz zaman ver dedi

Şimdi fark ettim, kız sevgili olduğunuz gün sizden zaman istemiş.
Aynı gün hem sevgili olup, hem olmamak istiyor.

%100 yedek plansınız. :D

Hocam, konu sahibini de kırmak istemem ama sizinde dediğiniz gibi sevgili olduğu gün diyorsa bunu, başkasıyla konuşmaya çoktan başlamıştır muhtemelen. Geçmiş olsun.

Hocam, konu sahibini de kırmak istemem ama sizinde dediğiniz gibi "sevgili olduğu gün" diyorsa bunu başkasıyla konuşmaya çoktan başlamıştır muhtemelen. Geçmiş olsun.
Kızın annesi yokmuş demek ki alması gereken sorumluluklar var. Ve hayatına yeni biri almaktan korkmuş olabilme ihtimali var

Olaylara bak olaylara, 16 yaşındayım, yanımdan kız geçince mutlu oluyorum.
Şu an evimde dondurmamı yiyorum.
Bu yaşta tek bir kişiye bu kadar zaman vermek saçmalık, topla arkadaş kitlesi, takıl.
Kişi ile ciddi bir ilişkin olacak değil ya, alt tarafı birbirinize aşkım diyeceksiniz.

Arkadaş ben 28 yaşında evlendim. Şu an 32 yaşındayım. Evlenene kadar hoşlandığım beğendiğim kız oldu ama hiç sevgili muhabbetine girmedim. Bir gün bir kursta bir kız gördüm beğendim. Araştırdım ettim bir şekilde kendisine teklif gönderdim. Bir kafede buluşup niyetimi dile getirdim 1 ay sonra yüzük taktım borçsuz harçsız evlendim. Şimdi çok mutluyum. Sevgili işi takılma çıkıyoruz muhabbeti boş. Kıza para yedirmekten başka bir şey değil.

Geri
Yukarı