Sevgilim bana biraz zaman ver dedi

"Düşünmem lazım" "bana biraz zaman ver" istemem ama yan cebimde dur sen eğer diğer erkeklerle işi pişiremezsek sana dönerim anlamına geliyor. Eğer böyle kendini çok kaptırırsan kullanılırsın, aşk falan bunlar hikaye yok öyle bir şey, sadece hevesleniyorsun. Bana güven ve başka kıza geç bir kıza bağlı kalma, unutma kız seni hayatına almıyor sen kızı hayatına alıyorsun onun kölesi değilsin, o olmazsa başkasına geç. Bu arada ilk yazdığım şeyler tecrübeyle sabittir.

Son düzenleme:
"Düşünmem lazım" "bana biraz zaman ver" istemem ama yan cebimde dur sen eğer diğer erkeklerle işi pişiremezsek sana dönerim anlamına geliyor. Eğer böyle kendini çok kaptırırsan kullanılırsın, aşk falan bunlar hikaye yok öyle bir şey, sadece hevesleniyorsun. Bana güven ve başka kıza geç bir kıza bağlı kalma. Bu arada ilk yazdığım şeyler tecrübeyle sabittir.
Senin yaşadığın tecrübeler hastalıklıysa ne yapalım? Kızın durumu normal olsa dediklerin geçerli olabilir. Kızın annesi yok demekki alması gereken çok fazla sorumluluk var. Hayatına bir kişi daha almaktan çekiniyor olabilir. Bende ilk "Düşünemem lazım" cevabını aldım. Ama kızın ilk sevgilisiyim ve kız dünyalar tatlısı, edepli biri. Babası olmadığından ve annesi çok hasta olduğundan üstünde çok fazla sorumluluk vardı beni hayatına alırken çekindi. Şuan sorumlulukları yüzünden çok konuşamıyoruz ama çok mutluyuz ve dün 6. ayımıza girdik. :)

Dertlere bak vay be. 15 yaşında kız kovalıyor okul ve gelecek yerine. Mükemmel, böyle düşünmeye devam.
Bu kardeşimiz doğru söylüyor kızgın atanlar. 15 yaşında kız peşinde koşup reddedilince efkarlı müzik açıp tabiri caizse salak bir ergen olmak yerine hayalleri için adımlar atabilir. 15-17 yaşında aldığın kararlar belirler hayatını zaten.

Senin yaşadığın tecrübeler hastalıklıysa ne yapalım? Kızın durumu normal olsa dediklerin geçerli olabilir. Kızın annesi yok demek ki alması gereken çok fazla sorumluluk var. Hayatına bir kişi daha almaktan çekiniyor olabilir. Bende ilk "düşünemem lazım" cevabını aldım. Ama kızın ilk sevgilisiyim ve kız dünyalar tatlısı, edepli biri. Babası olmadığından ve annesi çok hasta olduğundan üstünde çok fazla sorumluluk vardı beni hayatına alırken çekindi. Şu an sorumlulukları yüzünden çok konuşamıyoruz ama çok mutluyuz ve dün 6. ayımıza girdik. :)

Bu tecrübeler hastalıklı değil geneli böyle zaten geri kalan istisna. Bu arada annesinin olmadığı kısmını okumamışım, o zaman bir şey diyemeyeceğim.

Senin yaşadığın tecrübeler hastalıklıysa ne yapalım? Kızın durumu normal olsa dediklerin geçerli olabilir. Kızın annesi yok demek ki alması gereken çok fazla sorumluluk var. Hayatına bir kişi daha almaktan çekiniyor olabilir. Bende ilk "düşünemem lazım" cevabını aldım. Ama kızın ilk sevgilisiyim ve kız dünyalar tatlısı, edepli biri. Babası olmadığından ve annesi çok hasta olduğundan üstünde çok fazla sorumluluk vardı beni hayatına alırken çekindi. Şu an sorumlulukları yüzünden çok konuşamıyoruz ama çok mutluyuz ve dün 6. ayımıza girdik. :)

En baştaki cümlen ile anlattığın şey çelişiyor. "senin yaşadığın tecrübeler hastalıklıysa ne yapalım?" cümlesiyle anlatmak istediğin açık, herkes böyle değil demeye çalışıyorsun. Ama gel gör ki herkeste senin anlattığın gibi değil maalesef. Söylediklerinde haklı olabilirsin, buradaki hiçbir insan garanti öyle yapıyor demiyor zaten. İnsanların geneli öyle diye umut bağlamasın sonradan üzülmesin diye söylüyoruz. :)

Onu bende soracaktım unuttum :D
Bilişim okuyorum ilerde pc mühendisliğine geçicem.
Senin yaşadığın tecrübeler hastalıklıysa ne yapalım? Kızın durumu normal olsa dediklerin geçerli olabilir. Kızın annesi yok demekki alması gereken çok fazla sorumluluk var. Hayatına bir kişi daha almaktan çekiniyor olabilir. Bende ilk "Düşünemem lazım" cevabını aldım. Ama kızın ilk sevgilisiyim ve kız dünyalar tatlısı, edepli biri. Babası olmadığından ve annesi çok hasta olduğundan üstünde çok fazla sorumluluk vardı beni hayatına alırken çekindi. Şuan sorumlulukları yüzünden çok konuşamıyoruz ama çok mutluyuz ve dün 6. ayımıza girdik. :)
Hocam zaten kızın annesi yok babanneside kızı üzüyormuş ondan ben hep arkasında durucam seviyorum hocam kolay kolay vazgeçemem delikanlı adam adam gibi sever ne olursa olsun bırakmaz.

Geri
Yukarı