Sevgilim bana biraz zaman ver dedi

Açılamadım, sonra da başka şehirde yatılı okula yazıldım. Geçenlerde bir kez daha eski okuluma gidip cesaretimi toplayıp konuşayım istedim. Okul çıkışı kapıda bekledim ama göremedim onu. Hem zaten aynı okulda olmayınca nasıl iletişim halinde olacağız ki ? İşin kötü yanı sosyal medyada kullanmıyor.

Açılamadım, sonra da başka şehirde yatılı okula yazıldım. Geçenlerde bir kez daha eski okuluma gidip cesaretimi toplayıp konuşayım istedim. Okul çıkışı kapıda bekledim ama göremedim onu. Hem zaten aynı okulda olmayınca nasıl iletişim halinde olacağız ki ? İşin kötü yanı sosyal medyada kullanmıyor.
Whatsapp felanda mı yok? Arkadaşlarından rica edebilirsin belki tabii tanıyorsan arkadaşlarını.

Bana biraz zaman ver = Konuştuğum daha yakışıklı bir çocuk var, onunla olmazsa sana geri döneceğim. mi acaba ??? Umarım değildir.

Hocam ümidi kesmek gibi olmasın ama, bu teknik direktör sizi oyuna sokmaz. O zaman sürekli uzar ve uzar kariyeriniz boyunca 90 dakika oturursunuz kulübede. bence yeni transfer tekliflerine bakmaya başlayın.
1624061767525.jpeg

Whatsapp felanda mı yok? Arkadaşlarından rica edebilirsin belki tabii tanıyorsan arkadaşlarını.
Dediğim gibi 4 sene önceydi. O zaman sınıfın büyük çoğunluğunda telefon bile yoktu. O yüzden iletişim kopukluğu oldu. Sosyal medyayı çok kez tekrar tekrar araştırdım ama sınıftan onu soracak güvenilir birisini bulamadım. Hatta aslında ve babasının çalıştığı yeri bile biliyordum. Bir operasyon çekerek evini bulacak, sonrada oraya pusup kendisiyle konuşacaktım. Olmadı ama, şuan son sınıftayız seneye hangi okula gittiğinide bilmiyor olacağım.

Dediğim gibi 4 sene önceydi. O zaman sınıfın büyük çoğunluğunda telefon bile yoktu. O yüzden iletişim kopukluğu oldu. Sosyal medyayı çok kez tekrar tekrar araştırdım ama sınıftan onu soracak güvenilir birisini bulamadım. Hatta aslında ve babasının çalıştığı yeri bile biliyordum. Bir operasyon çekerek evini bulacak, sonrada oraya pusup kendisiyle konuşacaktım. Olmadı ama, şu an son sınıftayız seneye hangi okula gittiğini de bilmiyor olacağım.

Elini çabuk tut derim ama karşılaşacağın kız sevdiğin kızla aynı olmayabilir sonuçta 4 seneden bahsediyoruz. Açılsan bile her şeye hazırlıklı ol derim.

Elini çabuk tut derim ama karşılaşacağın kız sevdiğin kızla aynı olmayabilir sonuçta 4 seneden bahsediyoruz. Açılsan bile her şeye hazırlıklı ol derim.
Haklısın, eskiden öyle çok konuşmayan daha ciddi bir kızdı. Çok anımızda yok beraber. Ben eskiden çok daha cıvıktım. Şimdi daha ağırbaşlı oldum. Ama o nasıldır bilmem.

Bilişim okuyorum ileride PC mühendisliğine geçeceğim.

Hocam zaten kızın annesi yok babanneside kızı üzüyormuş ondan ben hep arkasında durucam seviyorum hocam kolay kolay vazgeçemem delikanlı adam adam gibi sever ne olursa olsun bırakmaz.

Ee hocam son durum ne kalpten gitmemişsindir inşallah.

Kardeşim bu yaşta tek kızda takılı kalma olmuyorsa bırak gitsin hem her gün aynı yemeği yemek mi yoksa her gün farklı yemeği yemek mi :)

Geri
Yukarı