Sevgilimin ailesinin ilişkimizi öğrenmesinden korkuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam benim bildiğim bu yanlış bir bilgi sevgili olmak birbirini sevmek günah değil. El ele tutuşmak da günah değil.
Hocam hayatınızda hiç kuran okumadığınızı var sayıyorum açın okuyun sadece burdakilerin yarısıda boş yapmış zaten.
Konu günahtan çıksın dahada yazan olmasın o boyutunu.
Din kültürü öğretmeni olduğunu söylemişsiniz izin vereceğini sanmam bence öğrenmemeliler.

Bir gün çok sevdiğin kadın, bir yerine zarar gelir diye öpmekten bile sakındığın kadın ele gidip gelince
Beni aldattıysa ahlaksızdır? Ne alakası var konuyla bunun şimdi.
Ancak evlilik dışı ilişki tamamen normaldir demek karını da paylaşmanın normal olduğu anlamına gelir.
Bu cümleye diyecek hiçbir şeyim yok. O kadar yanlış ve düzeltilemez bir düşünce yapısı ki.
çok sevdiğin kız kardeşin gün geliyor üniversiteye gidiyor. Ve orada herifin teki yatağa atıyor onu. Senin öpmeye bile kıyamadığın kız kardeşinin namusunu kirletiyor.
Sevdiğiniz insanla birlikte olmak gibi basit bir şey hakkında kurduğunuz cümlelere bak. "herifin teki yatağa atıyor" "namusunu kirletiyor" Kadın düşmanı, sevgi yoksunu. Kadının namusu kirleniyor erkeğin kirlenmiyor mu? Hayırdır neden hep erkekler güçlü kuvvetli, kadınlar zavallı? Zorunuza gidiyor tabi. Bir insanın sevdiği biriyle birlikte olması ne namus kirletmektir ne de yatağa atılmaktır.

İki insanın birbirini sevmesi kadar basit ve sizi zerre ilgilendirmeyen bir şey için aklınıza gelenlere bak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı