Sevgilimin ailesinin ilişkimizi öğrenmesinden korkuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
15 yaşında çocuktan kimse hesap sormaz relaks ol, en azından 30 yık önce bana sormuyorlardı dostça kalındığı için, şimdiki gençler 2 gün sonra unutacağı kız için yanıyorlar, heyt yarabbim :)

Konuyu dine bağlayan arkadaşlar, size inanamıyorum! Günahsa kendi boynuma sizin boynunuza değil. Alt tarafı yardım istedim!!! Yardım değil dert kattınız içime. Çok teşekkür ederim, iyi halt yediniz. Size günah olup olmadığını sormadım. Dediklerinizi bilmemişim gibi davranmanız ayrıca dangalaklık. Yardım eden herkese teşekkür ederim. Allah derdinize derman getirsin, çok sağolun :)

Ne günahı hocam neden bahsediyorsunuz herkesin sevgilisi olur biraz sakin olun önce.
Aile konusunda ise aceleci davranmayın akışına bırakın.

Hocam öncelikle seni gerçekten severlerse yakın bulurlarsa beğenirler. Günah olmadığı için kızmazlar. Ayrıca 3 ay daha çok erken bir süreç. Önce 1-2 seneniz olsun sonra halledersiniz aile işlerini.

Hocam öncelikle seni gerçekten severlerse yakın bulurlarsa beğenirler. Günah olmadığı için kızmazlar. Ayrıca 3 ay daha çok erken bir süreç. Önce 1-2 seneniz olsun sonra halledersiniz aile işlerini.
Umarım hocam, 3 ay erken evet. Sadece 3 ay olmuşken öğrenirlerse hani şey oldum. Bakalım, hayırlısı.

Hocam dalga geçmiyorlar ise tamamen saçmalık bence 2. sayfanın sonuna kadar okudum ama hocam konumuz bu değil asıl konuya gelirsek her insanın bir sevgilisi olur genç çiftlerin birbirine değer vermesi gayet normal eğer birbirinizi gerçekten çok seviyorsanız zaten o iş bir şekilde olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı